Ogłoszenia towarzyskie - wyszukiwarka

lat
kg.
cm.
/10
PLN
UWAGA! Prosimy nie podawać zapytań o wiek, wagę, rozmiar biustu itd. w polu przeznaczonym na słowa kluczowe. W tym celu skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego. Dziękujemy za współpracę!


Kawalerski Lucicniaaaka w Marzęmięcie

Witam to miał być spokojny wieczór kawalerski przy flaszce wódki z kumplami jednak tak się nie stało gdyż kumple luciniaka. Chcieli konkretnej zabawy a byli to Janusz pseudonim Januch również mówią an niego Makgajwer ale nie o tym teraz. Józef uwielbiający murzynki a z nim napitym o niczym innym jak o murzynkach nie idzie pogadać. Szczepan kryminalista bogaty kasę ma nie wiadomo skąd pewnie czarne interesy ale jedziemy dalej.

Jarosław pseudonim JArtus niekiedy pan Japa żadnej lasce nie odpuści i. ostatni z ekipy Tomek tomuś zrobił dziecko przyszłej zonie luciniaka i i jest zadowolony z tego niestety luciniak wie o tym jak i wszyscy ludzie w okolicy. Ekipa wpadła na pomysł żeby udać się do marzemiety luciniak zgodził się pokryć wszystkie koszty. Pierwsze godziny mijają im na piciu i dyskusjach o ślubie z czasem wpadają na pomysł zeby panu młodemu i józwowi załatwić murzynkę. dzwonia po agencjach towarzyskich za murzynkami Chinkami w końcu znalezli jedna murzynke na roksie a druga w agencji wpadli na pomysł zeby wysmaorwac mocno samoopalaczem józef napity nie odrózni. a do reszty przyjechały w miare ładne panienki zmiarzajać do podsumowania okazało się ze lucniak nie ma kasy i za prostytutki i za nocleg w marzemięcie zapłacił wkurzony szczepan a do zapłacenia zrobiło sie 25 tysiecy chłopaki zabalowali niech to będzie przestroga dla przyszłych baletowiczów z mojej strony wszystko dziękuje pozdrawiam.

4 komentarze:

sobota, 20 lutego 2016 02:05 przez ~jebak leśny

Hahahaha, brawo. Autor tego opowiadania powinien dostać literackiego Nobla :D

Odpowiedz
sobota, 20 lutego 2016 13:34 przez ~poważny biznesmen na burzliwe

dlatego japonki lepsze, są nie do podrobienia

Odpowiedz
sobota, 20 lutego 2016 21:55 przez ~ronin

Japonki to chyba na bukkake.

Odpowiedz
sobota, 20 lutego 2016 22:00 przez ~norbertolo123

They like bukkake in Nagasaki xD

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?