Ogłoszenia towarzyskie - wyszukiwarka

lat
kg.
cm.
/10
PLN
UWAGA! Prosimy nie podawać zapytań o wiek, wagę, rozmiar biustu itd. w polu przeznaczonym na słowa kluczowe. W tym celu skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego. Dziękujemy za współpracę!


Co to jest SzukajDivy.pl?

Strona SzukajDivy.pl to pierwsza wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich w polskim internecie. Umożliwia ona w łatwy i szybki sposób odnaleźć anonse spełniające kryteria użytkownika, bez potrzeby przeszukiwania wielu portali ogłoszeniowych równocześnie.

Dlaczego numery telefonów są częściowo ukryte?

Fakt ten związany jest z prawami autorskimi. Jeśli na stronie pojawiłyby się pełne dane kontaktowe, oznaczałoby to, że wyszukiwarka korzysta z treści oryginalnych stron w sposób, który mógłby narazić ich autorów na stratę (ponieważ, ktoś mógłby nawiązać kontakt z ogłaszającymi się osobami z pominięciem oryginalnego źródła). Taki sposób wykorzystania stron internetowych jest niezgodny z prawem i na ogół uznawany za nieetyczny.

Po wprowadzeniu zapytania otrzymuję komunikat "brak wyników". Dlaczego?

Oznacza to, że wyszukiwarka nie znalazła ogłoszeń spełniających wszystkie podane kryteria równocześnie. Należy spróbować ponownie, ale używając mniej szczegółowego zapytania, z mniejszą ilością słów kluczowych.

Po wprowadzeniu zapytania otrzymuję dużą liczbę wyników, jednak większość z nich nie jest tym czego szukam.

Najczęściej problem ten związany jest z nieumiejętnym stosowaniem cudzysłowów. W przypadku braku cudzysłowu każde słowo kluczowe przetwarzane jest niezależnie, np. zapytanie na twarz spowoduje, wyszukanie wszystkich anonsów zawierających równocześnie słowa "na" oraz "twarz" bez względu na kolejność i miejsce wystąpowania tychże w tekscie. Przykładowe ogłoszenie spełniające te kryteria może zawierać następujący fragment : "Mam sympatyczną twarz i lubię na pieska.", co prawdopodobnie nie jest tym co chciał odnaleźć użytkownik.

Aby wyszukać całą frazę łącznie (tzn. bez rozbijania jej na pojedyncze wyrazy) należy objąć ją cydzysłowem "na twarz". Spowoduje to wyszukanie tylko ogłoszeń zawierających całą frazę w dokładnie takiej postaci jaka została zawarta pomiędzy cudzysłowami. Przykład podany powyżej zostałby w tym przypadku odrzucony.

1 komentarz:

piątek, 20 stycznia 2017 15:18 przez ~Bruno

poszukuję osoby towarzyskiej lubiącej spacery i wycieczki. Niezależnej finansowo. Lubi mądre rozmowy na różne tematy i mieszka w centrum Mysłowic.

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?