Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Czego pragną kobiety?

Pytanie dotyczące tego co znajduje się na liście najbardziej pożądanych przez kobiety rzeczy jest niezwykle trudne. W końcu każda kobieta to zwykle indywidualistka, które ma swoje priorytety i pragnienia, o których czasem wstydzi się nawet rozmawiać. I oczywiście nie chodzi tutaj o drogie prezenty, torebkę od najlepszego projektanta czy nawet ekskluzywny wyjazd w tropiki – kobiety tak samo jak faceci pragną przede wszystkim satysfakcji w łóżku! Większość mężczyzn jest tym zapewne zaskoczona, bo przecież partnerka, którą wydają się znać od bardzo dawna nigdy nie mówi im o swoich erotycznych fantazjach, co przecież nie oznacza, że ich nie ma! A co znajduje się wśród najczęstszych pragnień płci pięknej? Oto kilka przykładów, które mogą być bardzo pomocne.

Trochę pikanterii

Śmiejecie się z ludzi, którzy lubią się zabawiać w przebieranki w sypialni? Jest to bardzo duży błąd, bo ogromna część kobiet tak naprawdę marzy o tego typu zabawach. A przecież jest to takie proste! Wystarczy kupić partnerce skąpy strój pokojówki lub samemu zdobyć mundur policjanta aby znacząco podnieść temperaturę pomiędzy wami. Nie musicie wcale odgrywać długich scenek, wystarczy tylko krótka wymiana zdań, dotycząca chociażby tego, że kobieta była niegrzeczna, a z pewnością szybko się nakręcicie i będzie chcieli jak najszybciej zakończyć taka zabawę ostrym seksem. Oczywiście warto wcześniej zorientować się co może najbardziej pobudzić naszą partnerkę. Może zamiast stroju policjanta powinniśmy postawić na żołnierza czy srogiego nauczyciela – najważniejsze przecież żeby to jej się spodobał nasz mały teatrzyk.

Seksowne nagrania

Własny, domowy film porno to skryte marzenie wielu kobiet, ale także mężczyzn, którzy chcieliby się oglądać w roli macho. Dlatego zatem nie zrealizować tej fantazji? Oczywiście, zanim nakręcimy takie namiętne sceny, trzeba porozmawiać o tym z partnerką. Nie można wstawić do sypialni ukrytej kamery, a potem zakrzyknąć „niespodzianka”, ponieważ jest duże prawdopodobieństwo, że skończy się to potężną kłótnią. Warto zatem przedyskutować ten pomysł oraz sposób jego realizacji. Musimy też pamiętać aby takie nagranie naprawdę dobrze ukryć, bo praktyka pokazuje, że upublicznienie takich filmików może się nie najlepiej skończyć.

Bądź prawdziwym facetem!

Choć nie każda kobieta chce się do tego przyznawać, tak naprawdę większość z nich uwielbia kiedy facet jest władczy w łóżku. Tego rodzaju męska dominacja jest ogromnie podniecająca i w wielu przypadkach sprawia, że kobieta staje się dużo bardziej namiętna. Tego typu zachowania, tym bardziej jeśli są dla niej zaskoczeniem pobudzają ją do tego stopnia, że sami mężczyźni bywają zdumieni tym jak wielki erotyzm drzemie w ich partnerkach.

Miejsca publiczne

Rzecz jasna fantazją, którą podzielają zarówno panowie jak i panie jest seks w miejscu publicznym. Któż z nas nie marzył kiedyś o tym aby wymknąć się z imprezy i kochać się z ukochaną w toalecie. Warto spróbować realizacji tego pomysłu, ale pamiętajmy, że toalety nie są ani wygodnym ani czystym miejscem na tego typu zabawy. Musimy być zatem przygotowani, że niekoniecznie spełni to nasze oczekiwania. Co jednak nie zmienia faktu, że będziemy mogli dopisać to do listy zrealizowanych marzeń erotycznych.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?