Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Zabawy z wibratorem

Wibrator to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych zabawek erotycznych, którą w swoich zasobach ma bardzo wiele kobiet. Jest niedrogi, prosty w użyciu i przede wszystkim daje kobiecie naprawdę wiele przyjemności. Co więcej, nie jest to jedynie atrybut kobiet samotnych, które muszą sobie jakoś rekompensować brak prawdziwego mężczyzny u swego boku. Jak się bowiem okazuje, jest on również częstym atrybutem we wspólnych zabawach kochanków, dzięki czemu seks staje się bardziej urozmaicony i przede wszystkim nie jest nudny. Nie każdy jednak uznaje wibrator za genialny wynalazek, dopatrując się w używaniu go, wielu zagrożeń. Czy ta zabawka erotyczna może być faktycznie niebezpieczna?

Co przemawia przeciw wibratorom?

Przeciwnicy wibratorów twierdzą, że początkowe korzyści z jego używania mogą tak naprawdę zaszkodzić kobiecie. Jeśli bowiem używanie tej wyjątkowo przyjemnej zabawki sprawia nam mnóstwo rozkoszy, po jakimś czasie zwykły seks może przestać nas satysfakcjonować. Niestety mężczyzna nie jest w stanie sprawić by jego penis wibrował w trakcie seksu, a przyzwyczajona do takiej stymulacji kobieta po prostu nie będzie w stanie odczuwać takich emocji jak podczas zabaw z wibratorem. Oczywiście nie są to bardzo częste przypadki, ale ten argument jest jednym z najważniejszych, którymi posługują się osoby przeciwne wibratorom.

Kolejna sprawa to wykorzystywanie tego typu akcesoriów podczas wspólnych zabaw w łóżku. Choć dla znacznej części par stanowi to świetną zabawę, istnieją mężczyźni, którzy w wibratorze widzą niejako swego rywala. Zwłaszcza jeśli kobieta wybrała wibrator większy niż penis jej kochanka. Dlatego też, zanim w naszym łóżku pojawi się wibrator, powinniśmy to wspólnie przedyskutować. Jeśli zauważymy, że mężczyzna nie jest przekonany do tego pomysłu, lepiej będzie odpuścić niż narażać go na dyskomfort. Seks jest przecież zabawą we dwoje i powinien sprawiać przyjemność obydwojgu partnerom, dlatego należy liczyć się z odczuciami drugiej osoby.

Co przemawia za wibratorem?

Dla każdej kobiety, bez względu na to czy jest ona w stałym związku czy też nie, wibrator jest niezwykle ważnym narzędziem, dzięki któremu samotne wieczory są dużo bardziej ekscytujące. Warto jednak podkreślić, że nie chodzi tutaj wyłącznie o zaspokajanie swoich potrzeb seksualnych, które muszą wynikać ze zbyt dużego zainteresowania seksem. Używając wibratora kobieta może znacznie lepiej poznać swoje ciało i dowiedzieć się co sprawia jej największą przyjemność. Jest to niezwykle ważne i to także dla mężczyzn, którzy później mogą zostać naprowadzeni przez partnerkę na „odpowiednie tory”.

Jak już wspomniano wcześniej wibrator może się również stać świetnym narzędziem podczas wspólnych zabaw erotycznych w sypialni. Wbrew pozorom jego działanie nie tylko podnieca kobietę, ale także partnera, który obserwując jej reakcję zwiększa swoje podniecenie. Wibrator może jeszcze bardziej zbliżyć kochanków, a także uratować ich życie seksualne przed rutyną, która jak wiemy jest wręcz niszczycielska i często powoduje rozluźnienie relacji między partnerami.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?