Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Różne fetysze

Każdy człowiek jest inny i każdy lubi coś innego, dlatego mówimy się, że o gustach się nie dyskutuje, dotyczy to również seksu. Seks ma przede wszystkim sprawiać człowiekowi radość być elementem, który pozwoli chociaż na chwilę zapomnieć o problemach życia codziennego. Każdego pobudza seksualnie coś innego jedni lubią „normalny” seks inni są fetyszami stóp, a jeszcze inni lubią jak partner nad nimi dominuje. Seks jest rodzajem zabawy, a każdego mogą bawić inne rzeczy, dlatego obecnie jest tyle fetyszy. Fetysze mogą być różne jedne są akceptowane przez ludzi i nie budzą zdziwienia, inne mogą wydawać się co najmniej dziwne, a jeszcze inne wręcz wzbudzają obrzydzenie, ale dla niektórych są źródłem ogromnej przyjemności bez której seks nie byłby taki przyjemny.

Jednym z popularniejszych fetyszy jest podofilia czyli inaczej fetysz stóp. Tutaj satysfakcję osiąga się poprzez dotyk, całowanie lizanie czy pieszczenie stóp, są też bardziej ostre odmiany czyli deptanie członka gołą stopą lub w szpilkach kopanie po jądrach czy miażdzenie stopą twarzy. Jest jeszcze tak zwany footjob czyli używanie stóp do stymulacji członka.

Przykładem fetyszu, który jest akceptowany chodź uważany za dziwny jest endytofilia. Seks zazwyczaj kojarzy się z nagością jednak w tym przypadku jest odwrotnie, żeby seks był udany partner musi być ubrany „od stóp do głów” fetysz uważany za dziwny, ale nie szkodliwy i akceptowany.

Kolejnym fetyszem z którego mogą nie być zadowoleni ekolodzy jest dendrofilia. Seks w tym przypadku polega na obcowaniu z drzewem. Osoba taka osiąga pełną satysfakcję seksualną, gdy robi dziurkę lub dziurę ( w zależności od rozmiaru członka) w drzewie i odbywa z nim „stosunek”. Fetysz z pewnością dziwny, lecz o gustach seksualnych się nie dyskutuje.

Z kolei przykładem fetyszu, który jest przez niektórych uważany za „niesmaczny”, ale ma również swoich obrońców jest akrotomofilia czyli stosunek z osobami o zdeformowanych lub okaleczonych ciałach. Niektórzy uważają go za niefajny fetysz, ale z drugiej strony osoby, które straciły część swojej urody w wypadku tez mają prawo do współżycia, a osoby z takim fetyszem im to umożliwiają.

Tym razem fetysz uważany za obrzydliwy gdzie fetyszem staje się brud czyli mysofilia. Brud może być własny lub partnera nie ważne byleby był. Osoby takie podniecają się np. liżąc brudne spocone pachy partnera lub inne przepocone, brudne części ciała. Inną odmianą tego fetyszu jest brud nie tyle partnera co jego bielizny. Taki rodzaj fetyszu szczególnie lubiany jest w Japonii swego czasu były tam nawet na ulicach automaty z brudna bielizną, tak jak u nas można kupić np. napój z automatu tam można kupić brudne majteczki.

Kolejne fetysze to emetofilia oraz koprofilia czyli dwa rodzaje fetyszu uważane za najbardziej obrzydliwe i odrażające wielu osobom na samą myśl o nich zbiera się na wymioty i to właśnie wymioty są źródłem podniecenia emetrofilów. Ludzie z tym fetyszem uwielbiają bawić się wymiocinami często zbierają je do woreczka i kolekcjonują zwykły seks nie jest dla nich podniecający nie potrzebują partnera tylko jego wymioty lub wymioty własne. Wymioty można uzyskać na różne sposoby najbardziej łagodny do włożenie palców do gardła lub zbieranie wymiotów od osób po imprezie, nieco bardziej „ostry” to spożywanie kału lub moczu partnera, który spowoduje wymioty nic więc dziwnego, że dla bardzo dużej grupy osób ten fetysz jest obrzydliwy i nie do zaakceptowania.

Drugim takim obrzydliwym fetyszem jest koprofilia uważany za jeszcze bardziej odpychający, a polega on na „zabawie kałem”. Seks w tym przypadku jest zbędny pełną satysfakcję można osiągnąć tylko poprzez kał, osoby takie smarują się swoim kałem, a robienie kupy na ich klatkę piersiową czy twarz sprawia im przyjemność ( tak jak innym normalny seks) są nawet takie przypadki, ze partnerzy jedzą swoje odchody. Dlatego wielu ludzi nie akceptuje tego fetyszu i w ogóle nie chce o nim słyszeć.

Ostatnimi rodzajami fetyszu są fetysze, które są zabronione w wielu krajach, a osoby publikujące je często są karane mowa tu o fetyszach nekrofilia oraz crush fetysz. W pierwszym przypadku satysfakcję osiąga się poprzez seks z osobami zmarłymi w tym przypadku nikt nie cierpi jednak seks ze zwłokami jest nieetyczny i zabroniony jest to brak szacunku dla osoby zmarłej, która zapewne by sobie tego nie życzyła. Drugim zabronionym fetyszem jest crush fetysz jego łagodna odmiana czyli lekki crush fetysz jest dopuszczalna, ponieważ polega na rozdeptywaniu zazwyczaj przez piękne panie w szpilkach lub boso skorupiaków ( kraby, skorpiony i inne ) oraz owadów ( koniki polne, itp. ). Takie filmy nie są zabronione ani blokowane. Czasami także dopuszczalne są filmy, gdzie rozdeptywane są żółwie, żaby czy myszy jednak budzi to sporo kontrowersji. Zabronionym w wielu krajach i najbardziej „ściganym” fetyszem jest tak zwany hard crush fetysz. Polega on na deptaniu, torturowaniu i zabijaniu takich zwierząt jak psy, koty, świnki morskie, króliki, a nawet kozy czy krowy. Fetysze mogą być różne, ale dopóki ktoś na tym nie cierpi, dlatego ten fetysz nie jest akceptowany choć ma i swoich zwolenników, którzy go lubią.

Jak widać „zwykły” seks nie przemawia do wszystkich, dlatego powstało tak wiele różnych fetyszy, które pomagają osiągnąć pełna satysfakcję seksualną, a co za tym idzie seks staje się dla tych osób przyjemnością.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?