Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Gdy kochankowie mają różne libido…

Wielu osobom wydaje się, że seks jest jedynie dodatkiem do związku, w którym dwoje ludzi bardzo się kocha. Jest to jednak błędne myślenie, ponieważ seks jest jednym z najważniejszych elementów, który gwarantuje udany i długotrwały związek. Co jednak jeśli każde z partnerów ma różne potrzeby w tym zakresie? Gdy na przykład ona chciałaby się kochać codziennie, a jemu wystarczy seks w weekend? Lub oczywiście na odwrót. W takim przypadku trzeba dojść do porozumienia, tak by obydwoje poczuli się dopieszczeni.

Pobudzamy swoje pożądanie

Partnerzy, którzy wykazują nieco większe potrzeby erotyczne mają tendencję do tego, że nie skupiają się zanadto nad stworzeniem odpowiedniej atmosfery, ale po prostu chcą się kochać. Warto jednak by nieco zwolnili tempo i postarali się żeby partner również poczuł chęć na wieczorne igraszki. Fajnym pomysłem może być chociażby swego rodzaju sex czat w ciągu dnia. Wymiana smsów, maili czy podrzucanie sobie karteczek z nieco sprośnymi hasłami buduje pożądanie już od samego rana, dlatego wieczorem wręcz nie możemy się doczekać szczęśliwego finału.

Jeśli chcielibyśmy jeszcze bardziej „nakręcić” ukochaną osobę warto też pomyśleć o wysłaniu naszej sex fotki. Oczywiście nie musi być to od razu nasze ciało w całej okazałości, ale nawet mały fragment może pobudzić wyobraźnię drugiej osoby i tym samym podnieść ochotę na seks. Uważajmy jednak by nie przesłać zdjęcia do kogoś innego i niech to nie będzie telefon czy komputer firmowy.

W przypadku gdy już znajdziemy się w sypialni, ale nasz partner wciąż nie jest na tyle pobudzony by faktycznie czerpać pełnię przyjemności z tego miłosnego aktu, można sięgnąć po komputer. I nie chodzi tutaj o filmy porno, które z pewnością przychodzą do głowy większości osób, ale o opowiadania erotyczne. W sieci znajdziemy wiele stron, dzięki którym możemy zagłębić się w tę wyjątkową gałąź literatury. Mimo, że wiele osób jest sceptycznie nastawionych do takiej lektury, historie te mogą naprawdę sprawić, że zechcemy sami zakosztować opisywanej rozkoszy. Warto zatem dać się ponieść emocjom i spróbować czegoś zupełnie nowego, a być może okaże się to tym afrodyzjakiem, który na naszego partnera działa najlepiej.

Dla par nieco odważniejszych, które w swoim życiu próbowały już różnych rzeczy istnieją jednak nieco bardziej kontrowersyjne metody pobudzenia seksualnego. W takiej sytuacji bowiem do sypialni można zaprosić jeszcze jedną osobę lub nawet parę. Oczywiście zgodę na taki eksperyment muszą wyrazić obydwie osoby! Jak jednak znaleźć kogoś chętnego? Bardzo pomocne są chociażby anonse towarzyskie, które znajdziemy głównie w Internecie. Na stronach z takimi ogłoszenia z pewnością wyszukamy mnóstwo osób poszukujących podobnych doświadczeń. Co więcej, partnerzy mogą swobodnie wybierać spośród osób, które są zdecydowane, na przykład na trójkąt.

Jak widać możliwości jest naprawdę wiele, dlatego warto szukać sposobów na to aby dogadać się w łóżku i tym samym cieszyć się udanym seksem. A zaspokojeni partnerzy są w stanie tworzyć naprawdę szczęśliwy związek, który przetrwa całe lata!

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?