Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Niskie libido – hiszpańska mucha

Nie wszystkie kobiety są prawdziwymi demonami seksu. Niejedna pani narzeka na to, że jej libido nie jest tak wysokie, jak oczekiwałby jej partner. O ile problemem jest ilość stosunków dziennie, to nie jest to jeszcze duży kłopot. Kiedy jednak kobieta w ogóle unika współżycia i robi wszystko, aby do seksu dochodziło możliwe jak najrzadziej, to zaczynają się schody. Panie, którym doskwiera niskie libido, często szukają pomocy w Internecie. W wyszukiwarki wpisują rozmaite frazy, takie jak na przykład „skuteczna johimbina sklep”. Znajdują naturalne afrodyzjaki, które w bardzo wielu sytuacjach okazują się być pomocne. Z jakiego jednak powodu libido jest zbyt małe? Co za tym stoi?

Ciąża i poród

To czas, kiedy myślenie i funkcjonowanie kobiety przestawia się na zupełnie inne tory. Wprawdzie w okresie ciąży wiele kobiet ma zwiększoną ochotę na seks, jednak zdarza się również, że przyszła mama w ogóle nie chce się kochać. Tym bardziej w okresie poporodowym. Kobieta jest zmęczona opieką nad dzieckiem, często niewyspana. Do tego ma poczucie, że nie jest już atrakcyjna, a jej ciało z pewnością nie spodoba się partnerowi. W takiej sytuacji silny afrodyzjak dla kobiet może pomóc, ale nie obejdzie się bez pomocy mężczyzny. Przede wszystkim musi on odciążyć kobietę w jej obowiązkach – wszak dziecko jest wspólne. Powinien zapewniać ją o swojej miłości i o tym, że mimo zmian, które zaszły w jej ciele, nadal jest dla niego atrakcyjna. Wtedy istnieje szansa, że mama szybciej się przełamie i nabierze znowu ochoty na współżycie.

Stres i zmęczenie

To kolejny powód, dla którego kobiety mogą uskarżać się na spadek lub wręcz bark libido. Żadna zmęczona, zestresowana kobieta, która ma na głowie mnóstwo problemów, nie będzie chciała współżyć. W tej sytuacji należy dać sobie trochę czasu. Dobrym rozwiązaniem jest wyjechanie chociaż na kilka dni i nabranie dystansu do otaczającej rzeczywistości. Jeżeli brak libido spowodowane jest problemami, zazwyczaj wraca, kiedy one mijają. Czasem jednak – zwłaszcza, kiedy problemy utrzymywały się długo – trzeba się nieco wspomóc. Naturalna hiszpańska mucha dla pań jest w takiej sytuacji może się okazać bardzo dobrym rozwiązaniem.

Konflikty w związku

To jedna z najczęstszych przyczyn niskiego libido. Panie, które nie mogą dogadać się z partnerem nie mają w ogóle ochoty na to, aby z nim współżyć. W efekcie unikają seksu. O ile mężczyźni chętnie kochają się na zgodę, o tyle kobiety takich zachowań raczej unikają. Dla nich seks jest wyrazem miłości, a nie sposobem na łagodzenie konfliktów. Jeżeli więc chcesz kochać się ze swoją partnerką, zrób wszystko, aby się z nią nie kłócić. Warto też pamiętać, że seksuolodzy oraz psychologowie zalecają, aby nigdy nie uprawiać seksu bezpośrednio po kłótni. Można bowiem wypracować sobie mechanizm, który będzie polegał na prowokowaniu konfliktów tylko po to, aby potem się pogodzić w łóżku.

Niskie libido to problem, który może poważnie utrudniać funkcjonowanie w związku. Na szczęście można sobie z nim skutecznie poradzić.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?