Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Jak być dobrym kochankiem?

W męską naturę wpisane jest zdobywanie kobiet i zaspokajanie ich potrzeb erotycznych. Każdy mężczyzna marzy o tym, by być dobrym kochankiem, wyjątkowym i niezastąpionym. Warunkiem udanego seksu jest maksymalne podniecenie. W jaki sposób podniecić kobietę? Co zrobić, by partnerka czerpała przyjemność z intymnych kontaktów i prosiła o więcej? Przede wszystkim należy poznać swoją kobietę oraz jej oczekiwania i preferencje erotyczne. Każdy człowiek jest inny, fakt ten dotyczy również kobiet. Jedne preferują ostrą jazdę, inne wolą subtelne stosunki, poprzedzone delikatnymi pieszczotami. Nie od dziś wiadomo, że kobieta potrzebuje znacznie więcej czasu i pieszczot niż mężczyzna, dlatego uważaj, aby nie rozpoczynać stosunku przed czasem. Naucz się czytać kobiece sygnały, poznaj i zrozum jej ciało, a sex będzie przyjemnością dla was obojga.

Preludium gry wstępnej

Planując upojny wieczór lub noc, odpowiednio przygotuj grunt. Postaraj się pomagać kobiecie w domu, zmyj naczynia, wynieś śmieci, pochwal obiad. Te na pozór nic nieznaczące gesty w znaczny sposób podbudują kobietę, sprawiając jej przyjemność. Szczęśliwa kobieta to doskonała kochanka. Odprężona, zrelaksowana, podatna na pieszczoty i erotyczne igraszki. Jeśli jesteś poza domem, wysyłaj swojej kobiecie pikantne sms-y, zadzwoń, wyślij meila, zakładając, że ma czas, by sprawdzić pocztę. Stopniuj intensywność informacji, zwłaszcza tych pikantniejszych. Nie szczędź jej komplementów, doceniaj każdy gest, zwróć uwagę na nową fryzurę i seksowną sukienkę - także w sytuacji, gdy ma na sobie rozciągnięty t-shirt. Zaproponuj wspólne wyjście do kina, wręcz bilety do teatru lub na koncert. Kup drobny upominek, także bez okazji. Pozwól swojej kobiecie poczuć się wyjątkowo i niezwykle.

Kolacja i wspólna kąpiel

Unikaj spędzania wieczoru przed telewizorem! Przygotuj romantyczną kolację, dopełnioną wspólną kąpielą. Zastosuj olejki eteryczne, rozsyp na podłodze płatki róż, wyznając w ten sposób swoją miłość. Bądź delikatny i subtelny, nie szczędź partnerce komplementów, zaproponuj wspólny taniec lub masaż. Nie spiesz się, nie bądź nachalny - pośpiech to bilet diabła, a wasz sex ma być przecież biletem do raju. Nie szczędź swojej kobiecie pieszczot i komplementów, bądź delikatny i miły, a przy tym szczery - udając kogoś, kim nie jesteś, uzyskasz efekty odwrotne do pożądanych.

Nie wspominaj innych kobiet, nie oceniaj, skup się na partnerce, chwal jej ciało, piękną fryzurę i seksowny strój. Jeśli twoja kobieta jest otwarta na nowe doświadczenia i lubi zabawę z erotycznymi gadżetami, zafunduj jej taką atrakcję. Pamiętaj jednak, że partnerka powinna akceptować twoje pomysły, jeśli w jakikolwiek sposób da ci sygnał, że nie odpowiada jej taka forma erotycznej przygody, uszanuj to i dyskretnie zmień kierunek działania. Pamiętaj, że udany sex to harmonijna współpraca dwojga osób, oparta na szczerości i zaufaniu. Seks to idealne dopełnienie bezinteresownej, szczerej miłości pomiędzy dwojgiem osób.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?