Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Jak być kochanką doskonałą?

Każda kobieta marzy o tym, by być kochanką doskonałą. Wbrew pozorom nie trzeba mieć doświadczenia ani wykutego na pamięć podręcznika kamasutry, kochanka doskonała nie musi także być wygimnastykowaną akrobatką – ważne jest to, aby była naturalna i nie udawała kogoś, kim w rzeczywistości nie jest. W seksie najważniejsze jest to, aby umieć sprawiać przyjemność drugiej osobie, czerpiąc przy tym korzyści dla siebie. Oto kilka rad, które pozwolą osiągnąć, a przynajmniej zbliżyć się do celu.

1. Szczerość przede wszystkim

Szczera rozmowa to podstawa udanego związku i dobrego seksu. Nie bój się powiedzieć partnerowi o swoich obawach oraz erotycznych preferencjach, nie bój się mówić o tym, co sprawia ci przyjemność, co możesz zrobić dla partnera, a czego nie zrobisz. Pamiętaj, by zachować pewność siebie, staraj się być stanowcza i jednocześnie delikatna. Respektuj oczekiwania i fantazje partnera, nie oceniaj jego fantazji erotycznych, otwarcie powiedz, na co jesteś gotowa. Fantazjować może każdy i bez wątpienia każdy to robi, jeśli partner otwarcie mówi o swoich erotycznych marzeniach, uszanuj to i wyznaj, o czym ty marzysz. Postarajcie się znaleźć wspólny mianownik, to doskonały sposób, by przeżyć niezwykłe chwile erotycznego uniesienia.

2. Nie bój się kreatywności!

Wiele kobiet żyje w przeświadczeniu, że sex należy uprawiać wyłącznie w łóżku, w dodatku w taki sposób, by inni tego nie słyszeli. Kierując się tą zasadą trudno osiągnąć oczekiwany cel. Udany sex to przede wszystkim spontaniczność i kreatywność. Nie odmawiaj więc, gdy partner zaproponuje erotyczne igraszki na kuchennym stole lub pod prysznicem, równie atrakcyjny może być las, łąka, a nawet nadmorska plaża. Każde miejsce jest inne, rozpala zmysły i wyostrza wyobraźnię, sprawiając jednocześnie, że przeżycia i doznania erotyczne są niepowtarzalne i wyjątkowe. Sex w niecodziennych, na pozór dziwnych miejscach podkręca temperaturę i staje się motorem wyjątkowych przeżyć, warto więc spróbować erotycznej innowacyjności.

3. Erotyczne fantazje

Erotyczne fantazje to nic złego, dlatego nie powinnaś ich odpierać. Nikt nie każe ci przez cały dzień wizualizować upojnych igraszek erotycznych, nie mniej jednak jeśli w twojej głowie pojawi się ciekawy obraz o seksualnym charakterze, potraktuj to jako wskazówkę podświadomości.

Nie bój się rozmawiać z partnerem o własnych fantazjach czy snach erotycznych, to doskonały sposób, by stworzyć wyjątkową atmosferę. Pamiętaj także, że doskonałym afrodyzjakiem są niespodzianki serwowane partnerowi – traktuj go tak, jak sama chciałabyś być traktowana. Przygotuj romantyczną kolację, wspólną kąpiel, załóż erotyczną bieliznę i zaskocz partnera w najmniej oczekiwanym momencie, zaproponuj wspólny seans z filmem erotycznym. Pozwól na poranne igraszki oraz miłość francuską, którą mężczyźni preferują w szczególny sposób. Warto także zastanowić się nad uatrakcyjnieniem erotycznych igraszek zakupionymi w sex shopie gadżetami – jest to doskonały sposób, by wprowadzić do waszej sypialni elementy wyjęte z filmów erotycznych.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?