Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Jak przygotować partnera na gorący wieczór?

Podtrzymywanie gorącej atmosfery w związku to bardzo ważna sprawa. Jeśli bowiem coś szwankuje w naszej sypialni, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że będzie to miało negatywny wpływ na nasze relacje również poza nią. Bardzo dużym problemem, z którym stykają się przede wszystkim pary z długim stażem jest chociażby rutyna, która podstępnie wkrada się do naszego łóżka i odbiera nam wszelką radość z seksu. Wspólne noce stają się obowiązkiem a nie przyjemnością, przez co przestajemy być sobie tak bliscy jak wcześniej.

Aby uniknąć tego typu sytuacji musimy wciąż zaskakiwać się w łóżku i wprowadzać różnego rodzaju urozmaicenia, które wpłyną na nasze doznania. Możemy chociażby postarać się aby każdy romantyczny wieczór był wyjątkowy i przede wszystkim wyczekiwany przez partnera. Osiągniemy to poprzez całodzienne przygotowywanie partnera, co sprawi, że nie będzie się mógł doczekać chwili gdy znajdzie się w sypialni. Jak to zrobić? Oto kilka podpowiedzi.

Magia fotografii

Doskonałym sposobem na podgrzanie atmosfery już od samego rana jest przesłanie partnerowi pikantnych fotografii. W dzisiejszych czasach, mamy bardzo dużo możliwości aby zrobić to łatwo i szybko. Oczywiście nie możemy jednak od razu odkrywać wszystkich naszych atutów, dlatego tego rodzaju sex fotki powinny być stonowane, ale wzbudzające pożądanie. Efekt jest wręcz gwarantowany, bo któż byłby w stanie okiełznać narastającą namiętność, gdy w mailu lub poprzez mmsa, otrzyma takie wyjątkowe zdjęcie?

Takie seksowne zdjęcia warto jest kolekcjonować, gdyż mogą się niejednokrotnie przydać. Stworzone po jakimś czasie nasze prywatne sex galerie będą doskonałym narzędziem do rozbudzania naszych zmysłów, kiedy chcemy podnieść temperaturę w sypialni. Wspólne oglądanie takich fotografii może być wyjątkowo podniecające, a przecież to jest w seksie najważniejsze. Oczywiście istotne jest aby taka forma „rozgrzewania się” przed faktycznym zbliżeniem, odpowiadała obydwojgu kochankom, tak aby nikt w sypialni nie odczuwał żadnego dyskomfortu.

Rozmowa niezwyczajna

Nowoczesne technologie pozwalają nam na kontaktowanie się z drugą osobą, tak naprawdę bez względu na to gdzie się akurat znajdujemy. Warto korzystać z tych możliwości także w naszych grach erotycznych, kiedy chcemy od samego rana sprawiać by partner myślał wyłącznie o seksie. Świetnym pomysłem jest chociażby sex czat z partnerem. Potrzebujemy do tego wyłącznie komputera lub telefonu komórkowego, który jest narzędziem zapewniającym nieco więcej prywatności. W wiadomościach do partnera możemy na przykład opisać to co będziemy z nim robić kiedy już znajdziemy się w sypialni.

W sytuacji gdy partner wyjeżdża możemy również postawić na sex online i skorzystać z portalu erotycznego dostępnego w sieci. Jak się okazuje mnóstwo par korzysta teraz z takiej możliwości i jak wynika z ich relacji jest to niezwykłe doświadczenie, które pozwala na zacieśnienie relacji z ukochaną osobą nawet kiedy nie ma jej w pobliżu. Nie każdy czuje się dobrze zaspokajając swoje pożądanie przed kamerką internetową, jednak warto spróbować i przekonać się czy jest to zabawa dla nas.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?