Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Kiedy ukochany jest daleko

Żyjemy w dość szalonych czasach, w związku z czym zmianie uległy także związki. Obecnie mnóstwo par jest zmuszonych do tego aby być ze sobą na odległość i to z różnych powodów. W wielu przypadkach jeden z partnerów pracuje za granicą ponieważ nie jest w stanie znaleźć zatrudnienia w kraju. Częste także są wyjazdy w delegacje, które mogą trwać wyjątkowo długo. Oczywiście jest to w stu procentach zrozumiałe, jednak nie da się ukryć, że relacje pomiędzy partnerami ulegają znacznemu rozluźnieniu i pogorszeniu przez taki stan rzeczy.Brak bliskości i seksu może mieć bardzo negatywne skutki, dlatego warto znaleźć sposób na bycie ze sobą pomimo dużych odległości. Być może wydaje się to niemożliwe, ale nowoczesne technologie znacznie upraszczają utrzymywanie intymnych kontaktów z ukochaną osobą. Wystarczy otworzyć się na takie doświadczenia, a brak seksu przestanie być naszym najważniejszym problemem i będziemy mieć większe szanse na uratowanie związku.

Internet naszym ratunkiem

Uprawianie seksu jest rzecz jasna związane z bliskością i w takim wydaniu daje najwięcej rozkoszy i przyjemności. Co jednak jeśli kolejny miesiąc nie widzimy się na żywo z partnerem? W takim przypadku dobrym rozwiązaniem może się okazać sex online. Z pewnością długie godziny spędzamy na rozmowach przez kamerkę internetową, dlaczego więc nie sprawić by rozmowa ta zamieniła się w coś więcej. Początki mogą być trudne, jednak gdy już się przełamiemy, na pewno uznamy, że jest to wyjątkowo podniecające. Obserwowanie partnera w intymnej sytuacji i opowiadanie sobie o tym co czujemy tworzą wyjątkowo intymną atmosferę.

Jeśli jednak należymy do grupy szczególnie nieśmiałych osób możemy również posłużyć się Internetem, chociażby przesyłając sobie seksowne zdjęcia. Dzięki temu partner będzie mógł do woli napatrzeć się na nasze ciało i być może nie będzie się czuł tak bardzo samotny. Fajnym pomysłem są także sex galerie, który możemy wspólnie stworzyć. Takie podniecające wspomnienia zatrzymane w fotografiach mogą cudownie podziałać na nasze zmysły.

Pozostań w kontakcie!

Najgorsze co może się stać, w przypadku par żyjących na odległość to brak stałego kontaktu z ukochaną osobą. Każdy ma swoje obowiązki i często nie mamy już siły na rozmowę, ale mimo to powinniśmy się przełamać i postarać by codziennie wymienić się swoimi przeżyciami. Można na przykład stworzyć nasz prywatny sex telefon, dzięki któremu temperatura w naszym związku nigdy nie spadnie. Opowiadanie sobie często sprośnych rzeczy zdecydowanie odstresowuje i pozwala przyjemnie zakończyć dzień.

Na kontakt z partnerem możemy sobie również pozwolić w ciągu dnia, choć erotyczne rozmowy telefoniczne nie są w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Lepiej postawić na sex czat, który jest równie podniecający, ale bardziej dyskretny. Jest to też świetny sposób na wymianę naszych intymnych myśli dla tych osób, które nie czują się komfortowo rozmawiając o tym otwarcie. Przepełnione namiętnością smsy albo maila możemy wysyłać w takich ilościach jakie tylko nam się podobają oraz kiedy tylko mamy na to ochotę.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?