Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Gadżety erotyczne dla par

Stwierdzenie, że zabawki erotyczne adresowane są wyłącznie dla singli, to pojęcie jak najbardziej błędne. Istnieje wiele propozycji, które można wykorzystać podczas miłosnych igraszek we dwoje. Gadżety erotyczne sprawdzą się w każdym wieku i z całą pewnością dodadzą pikanterii i oryginalności erotycznym zabawom. Gadżety erotyczne doskonale łączą funkcję praktyczną z seksualną oryginalnością. Wiele rozwiązań pozwala zniwelować presję, którą często odczuwają partnerzy. Przykładem może być tutaj lasso lub pierścień na penisa – gadżety, dzięki którym mężczyzna może utrzymać erekcję, a tym samym optymalnie zaspokoić partnerkę. Z kolei wibratory, dilda czy pulsatory umożliwią zaspokojenie partnerki także w każdej sytuacji.

Podczas miłosnych uniesień warto wykorzystać także gadżety niepenetrujące, czyli opaski na oczy, piórka do łaskotania, erotyczne kości do gry, kosmetyki do masażu lub jadalne pisaki i farbki do ciała. Gadżety erotyczne doskonale pobudzą wyobraźnię, zacieśniając jednocześnie wieź między kochankami. Należy jednak pamiętać, że erotycznych zabawek nie należy stosować z zaskoczenia.

Planując urozmaicenie igraszek miłosnych tego typu rozwiązaniami, warto porozmawiać z partnerem lub partnerką i wspólnie podjąć decyzję o zakupie odpowiednich gadżetów.

Gra wstępna to swoiste preludium dobrego seksu. Warto zadbać, aby była ona urozmaicona i wyjątkowa pod każdym względem. Na tym etapie miłosnych igraszek warto skorzystać z dostępnych gadżetów erotycznych. Przygotowując wspólną kąpiel warto dodać do wanny kilka kropel olejku do masażu – cytrusowy pobudzi zmysły i doda energii, natomiast korzenny lub słodki wyciszy i zrelaksuje. Przydatna okazuje się także świeczka do masażu, która roztacza intensywną, piękna woń, zachęcając jednocześnie do wspólnej zabawy. Sesję pieszczot warto rozpocząć erotycznym masażem, wykorzystując w tym celu własne dłonie lub kamyki do masażu. Przydatna okaże się także opaska na oczy, piórko do łaskotania oraz kostki lodu. Podczas gry wstępnej doskonale sprawdzi się także jadalna farbka do ciała w ulubiony smaku partnera lub partnerki.

Farbkę można rozprowadzić na własnym ciele, z uwzględnieniem miejsc intymnych, zachęcając druga stronę do skosztowania smakołyku. Ten prosty zabieg w dużym stopniu przyczyni się do urozmaicenia erotycznych igraszek, pobudzając partnerów do dalszej zabawy. Bardziej odważni mogą pokusić się o kulki waginalne lub analne, które sprawdzą się także podczas codziennych czynności lub wspólnego spaceru. Doznania niepowtarzalne i nieopisane, jest to także doskonały sposób, by rozpalić pożądanie. Popularnym gadżetem są wibratory. Wiele osób mylnie uważa, że służą one wyłącznie do stymulacji kobiecej łechtaczki podczas indywidualnej zabawy. W rzeczywistości wibratory sprawdzają się także podczas erotycznych zabaw we dwoje, a co ważniejsze, partner może stymulować nie tylko pochwę i łechtaczkę, ale także drażnić miejsca pod kolanami i w zgięciach łokci. Wibratory przydają się także podczas seksu penetracyjnego. Gadżety sprawdzają się przede wszystkim w penetracji trudno dostępnych miejsc.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?