Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Wypróbuj nowe pozycje erotyczne

Życie seksualnego każdego związku może w wielkim stopniu wpływać na ogólną jakość relacji między dwojgiem ludzi – jeśli nie dbamy o tę kwestię z najwyższą uwagą, to możemy narazić własny związek na wiele poważnych problemów. Jedną z największych trudności z jaką borykają się osoby które przez wiele lat pozostają w związku z jednym partnerem jest rutyna w sypialni. Bardzo często sami nie wiemy, w którym dokładnie momencie trwania naszego związku seks z ukochaną osobą przestał być dla nas czymś wyjątkowym, a staje się zwykłym "obowiązkiem". Jest to bardzo niebezpieczne, choć wielu z nas nie zdaje sobie z tego sprawy. Na szczęście jednak istnieje także mnóstwo sposobów na to, aby walczyć z taką rutyną i sprawić, że życie erotyczne w naszym związku stanie się naprawdę ciekawe i wyjątkowe. Jedną z najważniejszych propozycji jest tutaj częste wypróbowywanie nowych pozycji erotycznych. Prawdopodobnie większość par posiada dwie – trzy ulubione pozycje, w których kochają się bez jakichkolwiek nowych eksperymentów przez całe lata.

Nie jest to jednak dobre podejście – warto od czasu do czasu spróbować czegoś zupełnie nowego aby szybko zobaczyć, jak wiele doznań można w taki sposób otrzymać. Istnieje całe mnóstwo różnych pozycji seksualnych, które każdy może wypróbować we własnej sypialni. Niektóre z nich są rzecz jasna mniej lub bardziej wymagające, przez co w wielu przypadkach potrzebna nam będzie niemała krzepa, aby z powodzeniem się nimi cieszyć. Niemniej jednak zdecydowanie warto – dzięki temu nabierzemy większej motywacji do pracy nad własnym ciałem i poprawy swoich umiejętności łóżkowych. Najprostsza i chyba najpowszechniej stosowana pozycja seksualna to "misjonarska". Nie wymaga ona ani wielkiego wysiłku od partnerów ani też żadnych szczególnych umiejętności. Inna popularna pozycja to "na jeźdźca" – w tym przypadku seks staje się już bardziej urozmaicony. Mężczyzna leży na plecach, podczas gdy kobieta siada na nim i "ujeżdża" go; intensywność zbliżenia zależy jednak nie tylko od niej, ale również od partnera. Jeszcze inna popularna pozycja to "na pieska".

W tej pozycji mężczyzna wchodzi w kobietę od tyłu; cieszy się ona dużą popularnością, bowiem przy odpowiednim ułożeniu ciała obu partnerów zapewnia naprawdę dogłębną penetrację. Istnieje oczywiście wiele innych, bardziej wymagających pozycji które warto wypróbować. Na przykład, czy ktokolwiek z czytelników próbował kiedykolwiek kochać się na stojąco? Jest to pozycja wymagająca od mężczyzny niemałej krzepy, bowiem stojąc, musi on utrzymać cały ciężar swojej partnerki. Dla kobiety również nie jest to proste – z jednej strony musi ona mocno obejmować nogami i ramionami swojego partnera, a z drugiej tak operować pośladkami, aby zapewniać mężczyźnie odpowiednią penetrację. Wybór pozycji seksualnych jest zatem naprawdę bardzo szeroki. Każdy, kto tylko nie lubi rutyny w swojej sypialni powinien o tym wiedzieć i zainteresować się nieco bliżej tymi mniej standardowymi pozycjami, bowiem dzięki temu seks stanie się o wiele ciekawszy!

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?