Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Pozycje seksualne, które kochają faceci

Seks to doskonała zabawa dla obydwojga partnerów, a przynajmniej powinno tak być. Mimo to, sprawą oczywistą jest, iż podobnie jak w wielu innych sprawach każda z płci ma nieco inne upodobania dotyczące chociażby pozycji seksualnych właśnie. Panie zazwyczaj wolą pozycje bardziej subtelne, w których mogą być blisko ze swoim partnerem, patrzeć mu prosto w oczy i obserwować jak narasta w nim podniecenie. Panowie jednak mają nieco inne priorytety, przez co również preferują nieco inne pozycje podczas seksu. Jak zatem sprawić przyjemność partnerowi? Oto kilka wskazówek.

1. Na pieska

Pozycja na pieska ma w sobie wszystko to czego mężczyzna potrzebuje do osiągnięcia prawdziwej satysfakcji. Nie ma się zatem czemu dziwić, iż przez większość panów jest ona wskazywana jako ich ulubiona. Dlaczego akurat ta pozycja?

Przede wszystkim zadowalając kobietę od tyłu, mężczyzna może sobie pozwolić na naprawdę głęboką penetrację, co na pewno sprawia także jemu ogromną przyjemność. Poza tym sam widok ponętnie wyginającej się partnerki oraz jej podskakujących w rytm pchnięć pośladków, sprawia, że pożądanie momentalnie wzrasta. Nie mówiąc już o tym, że w takiej pozycji właśnie mężczyzna może swobodnie obserwować jak jego penis za każdym razem wchodzi w kobietę, co dla wielu panów jest jedną z największych podniet.

2. Na jeźdźca

Na kolejnym miejscu w rankingu znajduje się pozycja na jeźdźca, która jest jeszcze jednym dowodem na to, iż faceci są wzrokowcami. Każdy z nich z wielką przyjemnością popatrzy sobie na ujeżdżającą go kobietę, której piersi rytmicznie podskakują i wręcz błagają o to by je porządnie wymasować. Oprócz tego ważne jest również to, że kobieta w tej pozycji dominuje nad swoim partnerem i przejmuje inicjatywę nad tym co dzieje się w danym momencie w łóżku. A przecież wszyscy faceci marzą o tym by ich partnerka była czasem wyuzdaną kochanką, dla której liczy się wyłącznie seks.

3. Odwrócony jeździec

Co prawda w przypadku tej pozycji mężczyzna nie może już bawić się podskakującymi piersiami kochanki jednak odwrócony jeździec ma inne walory. Przede wszystkim, podobnie jak w klasycznej wersji tej pozycji, kobieta przejmuje całkowitą kontrolę nad tym co się aktualnie dzieje w łóżku. Poza tym jednak, tak jak w pozycji na pieska facet widzi doskonale jak jego członek wnika w partnerkę, co jest dla niego ogromnie podniecające. Połączenie tych dwóch czynników sprawia, że odwrócony jeździec rozbudza zmysły każdego mężczyzny.

4. Zabawa w ginekologa

Kolejna pozycja, która z pewnością znajduje się na liście męskich ulubieńców, przypomina nieco wizytę u ginekologa, stąd też jej nazwa. W tej pozycji kobieta kładzie się na stole czy też biurku, a mężczyzna penetruje ją na stojąco. Jest to spore urozmaicenie, a dodatkowo widoki z tej pozycji są naprawdę podniecające, dlatego nie można się dziwić, że faceci po prostu uwielbiają taką zabawę w ginekologa. Mogą całkowicie kontrolować zarówno głębokość jak i szybkość pchnięć, a dodatkowo obserwować reakcję kochanki na każdy ich ruch. Jest to zatem gwarancja wyjątkowo udanego seksu zakończonego fantastycznym orgazmem u obydwojga partnerów.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?