Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Jak wybrać wibrator?

W dzisiejszych czasach coraz więcej Polek deklaruje swobodę w sferze seksualnej, przyznając się do częstego używania najróżniejszych zabawek erotycznych. Do tego grona należy zaliczyć przede wszystkim wibratory, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród pań. Z ich pomocą można osiągnąć satysfakcję seksualną na wiele sposobów, w zależności od wybranego modelu. Obecnie na rynku możemy znaleźć rozmaite warianty wibratorów, które różnią się między sobą konkretnymi cechami. Warto zastanowić się, na jakie kwestie należy zwrócić szczególną uwagę, aby nasz zakup w stu procentach spełnił nasze oczekiwania. Niewątpliwie bardzo ważne są konkretne gabaryty wibratora, które powinny być jak najlepiej dopasowane do naszych preferencji. Kluczowa jest tutaj przede wszystkim grubość, ponieważ właśnie od niej zależy intensywność seksualnych doznań. Grubsze wibratory pozwolą nam na dotarcie do wszystkich wrażliwych sfer naszego ciała, skutecznie je pobudzając do pożądanych reakcji. Nic dziwnego, że właśnie takie modele cieszą się największym zainteresowaniem wśród kobiet. Jeśli zaś chodzi o samą długość, tutaj wiele zależy od naszego doświadczenia.

Przyjmuje się, że na początek najlepiej zdecydować się na krótszy wibrator, ponieważ okaże się on prostszy w użytkowaniu, ułatwiając wykonanie odpowiedniej stymulacji. Jeśli jednak możemy pochwalić się większym doświadczeniem w stosowaniu tego typu akcesoriów erotycznych, śmiało możemy sięgnąć po dłuższe produkty – o ile właśnie taka wielkość jest dla nas najbardziej komfortowa. Poszczególne wibratory są wyprodukowane na bazie różnych tworzyw, co koniecznie trzeba wziąć na uwagę. Lepiej nie decydować się na tańsze odpowiedniki, ponieważ zazwyczaj są one wykonane na bazie materiałów o niskiej jakości. Co za tym idzie, mogą przyczynić się do reakcji uczuleniowych, które mogą okazać się kłopotliwe w leczeniu. Specjaliści podkreślają, że najlepsze wibratory są wyprodukowane na bazie tak zwanego silikonu medycznego lub też szkła laboratoryjnego.

Nie są one toksyczne, a tym samym są bezpieczne dla naszego ciała. Szczególną ostrożność należy zachować w przypadku wibratorów z lateksową powłoką, ponieważ dość często wywołują one reakcje alergiczne. Gumowa powierzchnia raczej również nie jest dobrym wyborem, chociaż wszystko zależy od indywidualnych skłonności. Bardzo istotną kwestią w wibratorach jest obecność dodatkowych wypustek czy specyficznych wybrzuszeń. Omawiane produkty mogą mieć najróżniejszą formę, która zależy także od rodzaju penetracji. Warto zwrócić na to szczególną uwagę, zastanawiając się, na jakim rodzaju satysfakcji najbardziej nam zależy. Wypustki mogą okazać się strzałem w dziesiątkę, gwarantując jeszcze silniejsze doznania. Odpowiedni kształt także jest tutaj kluczowy – zazwyczaj wibrator jest delikatnie zakrzywiony, szczególnie w przypadku elastycznych produktów. Tak naprawdę wiele zależy od naszych preferencji – jeśli dokładnie przyjrzymy się specyfice dostępnych na rynku wibratorów, na pewno uda nam się dokonać trafnego wyboru.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?