Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Jak pokonać rutynę w sypialni?

W każdym, nawet najlepszym związku może pojawić się nieproszony gość, czyli rutyna. Sytuacja niebezpieczna, aczkolwiek nie bez wyjścia. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce (niekiedy dosłownie) i zacząć skutecznie działać.

Szybkie tempo życia, stres, brak czasu, codzienne obowiązki zawodowe i domowe – to tylko niektóre przyczyny nudy w stosunkach intymnych.

„Tylko wieczorem”, „wciąż tak samo”, „ciągle ta sama pozycja”, „bez żadnych gadżetów” - można usłyszeć od znudzonych partnerów.

A przecież może być inaczej! Wystarczy odrobina spontaniczności i krztyna szczerych chęci, by erotyczne doznania stały się niezapomnianą podróżą w kosmos.

Jak mówią, diabeł tkwi w szczegółach. Poniżej kilka praktycznych rad, co zrobić, by zwalczyć rutynę w łóżku.

Szczera rozmowa – wiele osób wstydzi się rozmawiać z partnerem o własnych uczuciach, odczuciach, a tym samym erotycznych fantazjach. A przecież dobry sex to nie tylko kontakt fizyczny, tym bardziej ograniczający się do stosunku. Ważnym elementem jest bliskość i wzajemne zaufanie. Partnerzy muszą czuć się komfortowo. Sex to nie obowiązek, ale przyjemność i właśnie o tym trzeba pamiętać i szczerze rozmawiać. Jeśli masz fantazje erotyczne – mów o tym otwarcie. Jeśli partner lub partnerka zaakceptuje pomysł, możecie przeżyć niezapomnianą i wyjątkową rozkosz.

Realizowanie fantazji erotycznych

Każdy człowiek ma mniej lub bardziej wyrafinowane fantazje erotyczne. Mężczyźni często marzą o seksie z kelnerką, striptizerką czy stewardesą. Zakładając odpowiedni strój i aranżując scenkę sytuacyjną, w prosty sposób można podniecić mężczyzna, zapewniając mu optymalną dawkę rozkoszy.

Fantazje erotyczne dotyczą również kobiet, które marzą o byciu księżniczką, dominą lub kobietą, która została porwana. W tej sytuacji także sprawdza się odpowiednio zaaranżowana scenka rodzajowa, która sprawi, że sex stanie najlepszym sposobem na rutynę i codzienność.

Ostrożność należy zachować w przypadku ewentualnej przemocy – można ją oczywiście stosować, ale tylko w sytuacji, gdy taki scenariusz odpowiada obydwóm stronom.

Nic na siłę

Jeśli propozycja drugiej strony – z jakichkolwiek powodów – wydaje ci się nieodpowiednia, nie musisz się na nią godzić, a partner lub partnerka musi twoją decyzję uszanować. Istnieje wiele alternatywnych możliwości, które zadowolą obydwie strony, zapewniając kochankom obopólną radość z seksu pozwolą czuć się komfortowo podczas erotycznych igraszek.

Pierwsze wrażenie

Każda konsumpcja powinna zawierać danie główne i przystawki. W seksie funkcję przystawek spełnia gra wstępna i penetracja, która powinna być długa i urozmaicona. Pieszczoty powinny dawać maksymalne zadowolenie i podniecać pożądanie. Odpowiednio przygotowana penetracja sprawi, że kobieta sama zacznie prosić o ekscytujący finisz.

Odpowiedni klimat

Romantyczna kolacja, świece czy nastrojowa muzyka to elementy, które wzmocnią klimat pożądania i obopólnej fascynacji. Nie spiesz się, nikt was nie goni. Sex to nie wyścigi sprinterskie, ważne jest to, co odczuwacie i jak przeżywacie wspólną zabawę.

Erotyczne detale

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety zwracają uwagę na szczegóły. Odpowiedni strój, makijaż, erotyczne gadżety – niby drobiazgi, jednak w znaczący sposób wpływają na libido człowieka. Warto także uwzględnić afrodyzjaki i to nie tylko te jadalne. Intensywne perfumy, szpilki czy erotyczna bielizna dodadzą szczypty pikanterii i sprawią, że sex będzie wyjątkowo udany.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?