Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Zabawki erotyczne, które trzeba mieć!

Seks już sam w sobie jest wielką przyjemnością, która sprawia, że na chwilę przenosimy się do raju. Czasem jednak szukamy sposobu na to aby nieco urozmaicić ten wyjątkowy akt, na przykład poprzez skorzystanie z przeróżnego rodzaju gadżetów erotycznych. Nie każdy jest początkowo skłonny do używania takich „wspomagaczy”, ale jeśli spróbujemy choć raz z pewnością przekonamy się, że seks może być wówczas jeszcze ciekawszy. Szczególnie w związkach, do których wkrada się rutyna, zabawki erotyczne okazują się niezwykle przydatne i co najważniejsze – skuteczne. W co zatem powinna zostać zaopatrzona każda sypialnia, która jest świadkiem seksualnych przygód?

1. Oszukaj swoje zmysły!

Aby jeszcze dogłębniej odczuwać każdy dotyk i ruch partnera warto choćby na chwilę pozbawić się jednego ze zmysłów. Zwykle jest to rzecz jasna wzrok, a żeby to zrobić nie potrzebujemy wcale drogich gadżetów ze sklepu – wystarczy zwykła chustka, którą zawiążemy na oczach ukochanej osoby. Dzięki temu, wszystko co robimy będzie dla niej całkowitym zaskoczenie, a odczuwana przyjemność będzie jeszcze większa.

Wiele osób uważa także, że niezwykle podniecające jest związanie rąk, a nawet stóp partnera. Takie zniewolenie może być początkiem rozkosznej zabawy erotycznej, w trakcie której jeden z kochanków odgrywa rolę porywacza, a druga osoba jego ofiary. Oczywiście, w tym przypadku musimy mieć pewność, że obydwoje czujemy się komfortowo podczas takiej zabawy oraz, że sprawia nam ona faktyczną przyjemność. Idealną grą wstępną może być również czytanie opowiadań erotycznych, dzięki temu rozbudzimy swoje zmysły a być może zaczerpniemy też jakiś pomysł na urozmaicenie swojego seksu.

2. Wspomóż się techniką

Obecnie w sklepach zajmujących się sprzedażą zabawek erotycznych znaleźć można naprawdę wiele ciekawych gadżetów, które dzięki zainstalowanym w nich silniczkom, dostarczają nam wyjątkowych wrażeń. Chodzi oczywiście przede wszystkim o wibratory i wszelkiego typu nakładki na penisy cieszące się rosnącą popularnością.

Z pewnością wielu osobom wibratory kojarzą się wyłącznie z masturbacją, czyli zaspokajaniem swoich potrzeb erotycznych w samotności. Obecnie jednak zakupić można również wibratory stworzone specjalnie z myślą o parach, które chcą doznać rozkoszy wibracji podczas stosunku. Nie należą one do najtańszych, ale efekty ich stosowania wykraczają często poza nasze najśmielsze oczekiwania.

3. Zmień swoją osobowość!

Kolejną propozycją dla par są również rzecz jasna wszelkiego typu kostiumy, dzięki którym łatwiej jest się wcielić w różne role odgrywane w czasie zabaw seksualnych. Mogą to być pełne stroje, dzięki którym panie staną się rozpustnymi pokojówkami, a panowie seksownymi robotnikami, którzy biorą kobiety siłą.

Bardzo często kobiety lubią również zaopatrzyć się w seksowną bieliznę, która w rzeczywistości więcej odsłania niż zakrywa. Mogą to być zatem tradycyjne koronkowe komplety, jak i body wykonane z siateczki, które dodatkowo ma specjalnie wycięte otwory w intymnych miejscach. Wystąpienie przed mężczyzną w takiej bieliźnie z pewnością rozgrzeje go do czerwoności.

Zaopatrując się w jakiekolwiek zabawki erotyczne należy pamiętać aby szczególną uwagę zwrócić na jakość ich wykonania. W grę wchodzą najbardziej intymne części naszego ciała, dlatego powinniśmy mieć pewność, że są one bezpieczne.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?