Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Jak być kochankiem doskonałym?

Praktycznie każdy mężczyzna marzy o tym, by być kochankiem doskonałym, zaskakiwać kobietę w łóżku, sprawiając jej przy tym wiele przyjemności i radości. Wiek, miejsce zamieszkania czy pozycja społeczna nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia. Kwestia ta jest żywa od wieków, nic więc dziwnego, że stworzono wiele stereotypów, które podpowiadają co zrobić, by być kochankiem doskonałym. Należy jednak pamiętać, że każdy człowiek jest inny i powinien być traktowany w sposób indywidualny. Są kobiety, które preferują mocne wrażenia i typowo męską adrenalinę, ale są też takie, które nade wszystko cenią subtelność i romantyzm. Co w tej sytuacji zrobić, by zaprezentować się w łóżku z jak najlepszej strony?

Oto kilka podpowiedzi:

A. Poznaj partnerkę

Chcąc zaskoczyć kobietę należy dokładnie poznać jej gust, oczekiwania i potrzeby erotyczne. Pomocna w tej kwestii okazuje się szczera rozmowa na tematy intymne. Dla wielu osób może być ona krępująca, zwłaszcza, gdy jest to mężczyzna, który woli działać niż rozmawiać, rzeczywistość jednak dowodzi, że rozmowa to najlepszy sposób, by poznać partnerkę, zrozumieć jej potrzeby, a także zacieśnić kontakt emocjonalny.

B. Oryginalne zaskoczenie

Klasyczne kwiaty czy upominki mogą okazać się mało interesujące i oryginalne. Jest to standardowy prezent, który otrzymuje przeważająca większość kobiet. Warto postarać się o to, by romantyczne chwile we dwoje były wyjątkowe i niezapomniane. Znaczna większość przedstawicieli płci męskiej stwierdzi, że optymalną alternatywą w tej kwestii jest romantyczna kolacja, najlepiej przy świecach i z nastrojową muzyką, dopełniona wspólną kąpielą i masażem.

Pomysł z całą pewnością dobry i trafiony, zakładając, że mamy do czynienia z kobietą o duszy romantyczki, delikatną mimozą, którą należy traktować z należytą czułością i delikatnością. Warto podkreślić, że do tej grupy zalicza się większość kobiet. Co jednak zrobić w przypadku kobiety twardej, o silnej, wręcz męskiej osobowości? Możliwości jest wiele i nie jest to bynajmniej szybki seks w bramie czy na plaży. Alternatywą dla gry wstępnej może być skok na bungee lub zaaranżowanie porwania i więzienia kobiety w miejscu niekoniecznie pachnącym różami. Należy jednak pamiętać, że jest to propozycja, która sprawdzi się w przypadku kobiet preferujących mocne wrażenia i doceniających zakupione w sex shopie gadżety.

Nie obawiaj się porażek

Większość mężczyzn obawia się ewentualnego błędu lub porażki, zakładając z góry, że kobieta wyśmieje kochanka. Jest to błędny tok myślenia. Każdy jest tylko człowiekiem i ma prawo do błędów. Skupiając się na tym, by ich nie popełnić, można wpaść z przysłowiowego deszczu pod rynnę, czyli popełniać erotyczną gafę za gafą. Zdecydowanie lepiej ignorować ewentualne niedociągnięcia lub błędy, realizując własne plany erotyczne zgodnie z planem. Istnieje prawdopodobieństwo, że partnerka zauważy gafę, jednakże jeśli łączy was szczere i głębokie uczucie, z całą pewnością zrozumie sytuację, przywiązując większą wagę do rozkoszy fizycznej i psychicznej, która w naturalny sposób wypływa na udany sex.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?