Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Szczęśliwie skojarzeni

Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że biuro matrymonialne to placówka, z której usług korzystają wyłącznie życiowi nieudacznicy, czyli osoby, które nie potrafią samodzielnie znaleźć bratniej duszy. Krążą również opinie mówiące o tym, że z tego typu usług korzystają wyłącznie osoby w średnim wieku, dla których jest to jedyna szansa na znalezienie męża lub żony. Rzeczywistość dowodzi, że są to stwierdzenia błędna, które nijak mają się do stanu faktycznego. Wbrew pozorom z usług biur matrymonialnych korzystają osoby w różnym wieku, o różnej pozycji społecznej i zawodowej, a co ważniejsze, mieszkające w różnych częściach kraju.

Biuro matrymonialne a portale randkowe

Wiele osób wychodzi z założenia, że biuro matrymonialne to swoisty substytut popularnych portali randkowych. Faktem jest, że jedno i drugie rozwiązanie powstało po to, by szczęśliwie kojarzyć pary, nie mniej jednak każda placówka działa w nieco inny sposób. Rzec można, biura matrymonialne to alternatywa zdecydowanie bardziej bezpieczna i wiarygodna. Praktycznie każde biuro matrymonialne posiada placówkę stacjonarną oraz witrynę internetową. Jedyną różnicą pomiędzy obydwoma propozycjami jest to, że w przypadku biura stacjonarnego konieczny jest kontakt bezpośredni z pracownikiem danej jednostki, ponadto należy we własnym zakresie dotrzeć do siedziby biura. Nic więc dziwnego, że z tego typu propozycji korzystają przede wszystkim osoby mieszkające w regionie. Właśnie w tym przypadku idealnie sprawdza się witryna internetowa, za pomocą której można znaleźć bratnią duszę. Niewłaściwe jest jednak stwierdzenie, że za pośrednictwem Internetu łatwiej i szybciej sfinalizować własne plany. Działania weryfikacyjne, prowadzone przy współpracy z zaufanymi psychologami, seksuologami i socjologami, realizowane są w taki sam sposób jak w przypadku placówek stacjonarnych. W praktyce oznacza to, że osoba, która zamierza skorzystać z pomocy biura matrymonialnego musi posiadać wiarygodny portret osobowy, stworzony przez doświadczonego pracownika biura matrymonialnego, w oparciu o szczegółowe ankiety, testy oraz szczerą rozmowę.

Dla młodych i starszych

Biura matrymonialne posiadają w swojej ofercie propozycje kobiet i mężczyzn w różnym wieku, o różnej pozycji społecznej i zawodowej. Należy jednak pamiętać, że biuro matrymonialne to nie sklep ani sprzedaż wysyłkowa, co prawda klienci otrzymują katalog z propozycjami kandydatek lub kandydatów na życiową partnerkę bądź partnera, są to jednak propozycje wybrane na podstawie informacji pozyskanych podczas działań weryfikacyjnych. Alternatywa ta pozwala zminimalizować ewentualne ryzyko nieprawidłowego skojarzenia, chroniąc jednocześnie kandydatów przed niepotrzebnym rozczarowaniem. Dobór par odbywa się poprzez szczegółową analizę każdej ze stron, z uwzględnieniem strony psychicznej, fizycznej oraz stricte seksualnej.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?