Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Jak poprawić atmosferę w sypialni?

Każdy związek przechodzi przez ściśle określone fazy. Początkowe zakochanie, które pełne jest niezwykłych uniesień, dość szybko mija. W początkowym etapie rozwoju związku seks uprawiany jest naprawdę często, a do sypialni nie zagląda nuda. Wraz jednak z kolejnymi latami sytuacja zaczyna się drastycznie zmieniać. Para coraz rzadziej zagląda do sypialni, a jeśli już się w niej pojawi, to nie jest zachwycona z obrotu sprawy. Co więc zrobić, aby atmosfera w sypialni znowu była taka gorąca, jak na początkowym etapie trwania związku?

Rozmowa

Zawsze warto ze sobą szczerze porozmawiać, wyjaśniając sobie wszystkie wątpliwości i otwarcie mówiąc o tym, co nas martwi, a co cieszy w naszym życiu erotycznym. To jest świetny moment, aby powiedzieć bliskiej osobie czego chcielibyśmy spróbować. Może od dawna mamy jakieś niezrealizowane fantazje, które chcielibyśmy wprowadzić w życie? Warto porozmawiać o nich teraz, kiedy w sypialni nie układa się nam tak, jakbyśmy tego chcieli. Eksperymentowanie, zmiany pozycji czy miejsc, w których dotąd kochaliśmy się najczęściej to naprawdę świetna propozycja na to, aby ogień w sypialni znowu zapłonął.

Gadżety erotyczne

Mężczyźni sięgają po nie bez oporu. Kobiety mają często określone obawy. Wydaje im się, że kiedy powiedzą mężczyźni, że chciałyby spróbować na przykład wspólnych zabaw z wibratorem, zostaną odebrane jak panie lekkich obyczajów. Tymczasem trzeba bardzo wyraźnie powiedzieć: wielu mężczyzn wręcz czeka na tego rodzaju propozycje. Sami nie wychodzą z inicjatywą w obawie przed tym, że ich partnerka mogłaby ich źle zrozumieć. Postawić można na wibratory, wtyczki analne, pejcze, kajdanki – naprawdę jest w czym wybierać. Warto jednak pamiętać, aby decyzję o wprowadzeniu gadżetów do sypialni podjąć wspólnie. Nigdy nie wolno stawiać partnera przed faktem dokonanym i narzucać mu swojego zdania w tym względzie. Mogłoby to bowiem doprowadzić do jeszcze większych problemów w życiu erotycznym.

Erotyczna bielizna

Nic tak nie pobudza wyobraźnie panów, jak erotyczna bielizna. Każda kobieta, która chce, aby w jej sypialni znowu zrobiło się gorąco, powinna postawić na fikuśny komplecik, który sprawi, że mężczyzna po prostu nie będzie mógł się powstrzymać. Za kolory szczególnie erotyczne uważana jest czerń i czerwień. Nie oznacza to jednak, że nie można kupić ładnej, erotycznej bielizny w innym kolorze. Niektórzy panowie bardzo preferują kolor biały.

Wspólny wyjazd

To doskonała okazja, aby znowu zacząć się kochać. Zmiana miejsca i otoczenia zawsze wpływa pozytywnie na pary, w których sypialni od jakiegoś czasu wieje nudą. Warto wybrać się w miejsce, w które jeździło się na początku trwania związku. Pozwoli to wrócić wspomnieniom, które bardzo często wystarczą do tego, aby znowu zacząć szaleć w sypialni. I wcale nie trzeba jechać nad ciepłe morze. Polskie Mazury sprawdzą się równie dobrze.

To oczywiście tylko przykłady tego, jak można walczyć o lepszy seks. Każda para może wypracować sobie swoje własne sposoby, które pomogą jej zażegnać nudę w sypialni. Ważne, aby nie akceptować stanu, który nadszedł i dbać o to, aby życie erotyczne było udane możliwie jak najdłużej.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?