Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Gadżety erotyczne w sypialni

Sex to ważny element życia. Pozwala rozładować emocje, nabrać sił witalnych i energii, odreagować stres. Ważne jest jednak to, aby kontakty erotyczne były urozmaicone i ciekawe. Nie oznacza to oczywiście, że należy zmieniać kochanków niczym przysłowiowe rękawiczki, warto jednak postarać się, by sex zaskakiwał w każdym momencie.

Pozycje seksualne

W podręczniku Kamasutry istnieje ponad osiemset pozycji erotycznych. Ze świeczką szukać pary, która wykorzystała choćby połowę z nich. Większość kochanków preferuje najpopularniejsze pozycje, które z czasem przestają być atrakcyjne, a sex staje się mechaniczną czynnością.

Jeśli taka sytuacja pojawia się w twojej sypialni, postaraj się znaleźć przyczynę. Prawdopodobnie do waszej alkowy zaczęła wdzierać nuda i rutyna, a to oznacza, że nadszedł czas na zmiany.

Zacznij od wystroju tego miejsca. Sypialnia to najbardziej intymne pomieszczenie w całym domu, nie bój się więc eksperymentować. Czerwone zasłony i kapa na łóżko podkręcą temperaturę w sypialni, zachęcając do erotycznych igraszek. Przyćmione światło dodatkowo zachęci do zabawy.

Postarajcie się znaleźć nieznane dotąd pozycje seksualne, które umożliwią głęboką penetrację i zapewnią wyjątkowy orgazm. Doskonałą alternatywą są gry erotyczne, proste i jednocześnie zabawne – obowiązkiem graczy jest wykonywanie konkretnych zadań erotycznych. Z pewnością będzie śmiesznie i przyjemnie. Wybierając pozycje zwróć uwagę na ewentualne przeszkody zdrowotne. Sex powinien sprawiać przyjemność, a nie ból. Wyboru dokonujcie razem, wspólne podejmowanie decyzji cementuje związek, nadając mu wyjątkowego charakteru. Nie bójcie się eksperymentów w sypialni. Jadalna bielizna czy wibrator to gadżety, które sprawdzą się w każdej sytuacji, sprawiając przyjemność obojgu partnerom.

Subtelnie lub ostro

Wspólna wizyta w sex shopie to interesujące preludium gry wstępnej. Jeśli któreś z was ma opory przed odwiedzeniem tego typu placówki, możecie skorzystać z alternatywnego rozwiązania, jakim jest sklep internetowy. Wybierając zabawki dla dorosłych starajcie się respektować własne oczekiwania i potrzeby. Jeśli kobieta preferuje subtelny, delikatny sex, wybierzcie jadalne farbki lub bieliznę, ewentualnie niewielki wibrator w kształcie penisa. Są to gadżety, które nie sprawią bólu, natomiast zapewnią nieograniczone ilości przyjemności. Miłośnicy mocniejszych wrażeń mogą pozwolić sobie na pejczyk i kajdanki. Pamiętajcie jednak, że używanie tego typu zabawek wymaga obopólnej zgody i akceptacji, pod żadnym pozorem nie należy nikogo zmuszać do ostrej zabawy. Jeśli zamierzacie uatrakcyjnić erotyczne igraszki bez finansowych nakładów, wybierzcie smaczne i zdrowe produkty spożywcze, łącząc bitą śmietaną z truskawkami, bananami lub malinami, wykorzystajcie czekoladę, wytrawne wino i szampan – zabawa będzie niezapomniana, a przy tym bardzo smaczna. Większość produktów można ze sobą łączyć, tworząc smaczne i oryginalne kompozycje erotyczne. Odpowiednio zaaranżowany sex to doskonały sposób na niezapomnianą przygodę.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?