Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Gra wstępna

Możemy wymienić bardzo wiele czynników, które mają wielki wpływ na jakość naszego życia erotycznego. O zdecydowaną większość z nich musimy rzecz jasna zadbać sami. Warto o nich wiedzieć, bowiem jakiekolwiek problemy z seksem w związku mogą przenosić się na inne obszary relacji międzyludzkich i prowadzić do poważnych trudności, a niekiedy nawet rozpadu związku. Do najważniejszych trudności z jakimi musi poradzić sobie każdy, kto chce cieszyć się faktycznie udanym seksem ze swoim partnerem jest oczywiście rutyna. Szczególnie są na nią narażone osoby, które są w stałym związku od dłuższego czasu. Prędzej czy później początkowa fascynacja pomiędzy partnerami zmienia się w zwykłą nudę; znika cała pasja i ochota na miłosne igraszki, a seks staje się wręcz przykrym obowiązkiem. Jeśli ktoś podejdzie do tego we właściwy sposób, to będzie w stanie z łatwością uniknąć takich problemów. Trzeba jedynie znaleźć sposób na to, aby skutecznie urozmaicić seks ze swoim partnerem. Bardzo ważnym elementem seksu jest dobrze przeprowadzona gra wstępna.

To właśnie ona ma budować odpowiedni nastrój i przygotować napięcie, jakie będzie towarzyszyło późniejszemu stosunkowi. Wielu ludzi zwyczajnie o niej zapomina lub nie przykłada do niej większej uwagi, co jednak jest poważnym błędem. Bez niej seks faktycznie staje się bardzo rutynowy, zaś my sami tracimy szanse na zachwycenie się ciałem drugiej osoby. Gra wstępna może przybierać bardzo wiele różnych postaci. Najczęściej są to zwykłe pieszczoty – ich długość może być zróżnicowana, w zależności oczywiście od naszych preferencji i nastroju. Warto jednak wykazać się tu większą kreatywnością i zdecydować się na bardziej zaawansowane zabawy. W sklepach erotycznych znajdziemy obecnie szeroki wybór lubrykantów i żelów do masażu, które mogą być niezwykle przydatne przy udanej grze wstępnej. Delikatny masaż wprowadzi obu partnerów w niesamowity, relaksujący nastrój i na pewno sprawi drugiej osobie mnóstwo przyjemności.

Do gry wstępnej można zaliczyć także seks oralny lub zabawę z różnymi zabawkami erotycznymi, jak na przykład wibratorami. W sklepach znajdziemy również wiele innych rzeczy, które bardzo przydadzą się w czasie takich zabaw. Świetnym przykładem jest tu bielizna erotyczna, którą szczególnie powinny zainteresować się panie. Każdy mężczyzna który zobaczy swoją partnerkę w takiej seksownej bieliźnie dosłownie oszaleje. Warto pokusić się też o nastrojowy taniec i powolne zdejmowanie z siebie poszczególnych elementów bielizny – jest to doskonały sposób na to, aby mężczyzna mógł zachwycić się ciałem swojej wybranki. W grze wstępnej bardzo ważny powinien być również odpowiedni nastrój. Warto zatem wzbogacić go rzeczami takimi jak stonowane światło, świece zapachowe i spokojna, romantyczna muzyka. Ponadto nigdy nie należy się z tym śpieszyć. Właśnie po to jest gra wstępna, aby partnerzy mogli powoli "rozgrzać" się przed właściwym stosunkiem i nabrać na niego jak największej ochoty. Warto zatem dobrze ją zaplanować, bowiem w wielkim stopniu poprawia to jakość życia erotycznego w każdym związku.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?