Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Jak być atrakcyjną w łóżku?

Wiele kobiet zadaje sobie pytanie, co zrobić, by zaskoczyć partnera w łóżku, być atrakcyjną, nieprzewidywalną i zaskakującą, a tym samym zapewnić niezapomniane doznania erotyczne. Pozornie wydaje się to bardzo proste i oczywiste, jednakże w rzeczywistości pojawia się wiele wątpliwości. Czy dobre chęci, atrakcyjność fizyczna i otwartość wystarczą, by zaspokoić mężczyznę?

Naturalność przede wszystkim

Mężczyzna to istota nieskomplikowana, dlatego też najłatwiej zadowolić go wykorzystując najprostsze rozwiązania. Podstawowym czynnikiem jest naturalność. Najwięcej przyjemności zapewnia kobieta, która nikogo nie udaje, jest sobą, potrafi być szczera i otwarta. Wbrew pozorom mężczyźni nie oczekują pełnej gotowości do seksu przez całą dobę, zdecydowanie wolą uczciwość i szczerość. Kobieta, która otwarcie potrafi powiedzieć o niedyspozycji lub bólu głowy jest postrzegana zdecydowanie bardziej pozytywnie niż partnerka, która stosuje podchody i uniki, by odsunąć erotyczne igraszki na bliżej nieokreśloną przyszłość. Bardzo ważna jest także samodzielność i zdecydowanie. W łóżku nie ma czasu na analizowanie sytuacji czy zastanawianie się, co w danym momencie zrobić, tym bardziej należy unikać tego typu pytań adresowanych do partnera, kobieta powinna kierować się własną intuicją i doświadczeniem, nie unikając innowacyjnych propozycji. Niepewność, brak zdecydowania, gonitwa myśli – to główne czynniki, które sprawiają, że kobieta staje się bardziej spięta, oddala się od przyjemności, nie potrafi prawidłowo odbierać erotycznych bodźców, co automatycznie przekłada się na jakość seksu.

Zdobywanie i uległość

Mężczyzna z natury jest zdobywcą, a co ważniejsze, bardzo lubi komplementy. Warto więc rozpieszczać partnera komplementami, w szczególny sposób podkreślając jego atrakcyjność seksualną. Stwierdzenie „ale jesteś męski”, „bardzo mnie pociągasz”, „uwielbiam twojego przyjaciela” itp. mile łechczą męską próżność, rozpalając jednocześnie męskie pożądanie i zwiększając doznania erotyczne. Wbrew pozorom, słowa to najlepszy afrodyzjak dla każdego faceta. Alternatywą dla słów może być uwodzicielski wzrok, uśmiech, gesty, ruchy oraz wydawane przez kobietę odgłosy – są to najprostsze i jednocześnie najbardziej skuteczne sposoby, by okazać własne uczucia i odczucia, dając tym samym znak, że działania podejmowane przez mężczyznę sprawiają przyjemność jego partnerce. Bardzo ważna jest także odrobina tajemnicy. Sygnałem seksualnej otwartości i zaproszeniem do wspólnych igraszek może być wyuzdany strój partnerki oraz mocny, wręcz wulgarny makijaż, należy jednak pamiętać, że mało który mężczyzna poszukuje łatwego kąska czy jednorazowego numerku. Ważne są więc głębsze pokłady kobiecości, czyli to, co na pierwszy rzut oka niewidoczne, co wymaga odrobiny zaangażowania i wysiłku podczas zdobywania, co rozpala nie tylko zmysły, ale także wyobraźnię mężczyzny. Jak to zrobić? Kobieta powinna stopniować napięcie, dozując poszczególne atrakcje. Ważna jest zabawa, wspólne drażnienie, podgrzewanie atmosfery. Mężczyzna z natury jest typem zdobywcy, który zdecydowanie woli gonić króliczka niż złapać go od razu, bez żadnego wysiłku.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?