Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Kobieta nie ma ochoty na seks?

Brak ochoty na seks to problem niejednej kobiety. W efekcie wiele pań zadaje sobie pytanie jak zwiększyć libido. Odpowiedź na nie w wielu wypadkach naprawdę nie jest trudna. Wystarczy tylko poznać przyczynę problemu. Obecnie wiedza na temat seksualności kobiet jest naprawdę szeroka. A to oznacza, że kobiety nie muszą już wstydzić się tego, że nie mają ochoty na seks, ale chciałyby, aby ona wróciła. Wystarczy tylko wybrać odpowiedniego specjalistę, a problem naprawdę się rozwiąże. Zmiany hormonalne, które zachodzą w kobiecym organizmie w naprawdę istotny sposób wpływają na to , czy kobieta w ogóle ma ochotę na sex. Jeśli pod uwagę weźmie się cykl miesięczny, to okaże się, że największa ochota na seks ma miejsce w tak zwane dni płodne. Jest to wynik tego, jak skonstruowała nas natura – naszym zadaniem jest spłodzenie potomstwa. Już jednak po urodzeniu dziecka, a więc w okresie połogu, zainteresowanie seksem spada właściwie do zera. W tym wypadku nawet najlepsze tabletki na potencje nie okażą się skuteczne.

Czas ten po prostu trzeba przeczekać. Po paru miesiącach sytuacja wróci do normy. Nieco inaczej jest jednak w przypadku kobiet w okresie menopauzy. Zmiany hormonalne, które zaszły w organizmie sprawiły, że pochwa nie nawilża się już tak, jak powinna. W efekcie podczas współżycia kobiecie towarzyszy bardzo nieprzyjemne tarcie, które wywoływać może nawet ból. Nie należy się jednak zniechęcać. Rozwiązaniem okazują się być środki nawilżające, które kupić można w sklepie internetowym, lub w dowolnej aptece. Warto także wspomóc się hormonalną terapią zastępczą, która jest również świetnym sposobem na zmniejszenie ryzyka zawału mięśnia sercowego. HTZ eliminuje również wszystkie niepożądane objawy menopauzy takie, jak uderzenia gorąca czy zlewne poty. Brak ochoty na sex u kobiet może być spowodowany także narastającymi problemami. Panie nie potrafią zostawić swoich problemów przed drzwiami sypialni. A im większe problemy, tym trudniej kobieta się podnieca.

W efekcie pochwa nie jest dostatecznie nawilżona, a całe ciało nie jest gotowe na seks. Nie jest to sytuacja komfortowa ponieważ seks może wówczas być naprawdę bolesny. W przypadku problemów leżących u podłoża braku ochoty na seks żadne leki na potencje nie okażą się skuteczne. Najpierw należy uporać się z trudnościami, a dopiero potem – dla lepszego efektu – warto sięgnąć po środki takie, jak viagra dla kobiet. Takie leki sprawiają, że narządy płciowe są lepiej ukrwione, a dzięki temu bardziej wrażliwe na dotyk. Polepsza się również nawilżenie, przez co sex sprawia jeszcze większą przyjemność. Środki tego rodzaju idealnie sprawdzają się po dłuższej abstynencji seksualnej, kiedy kobieta boi się, że nie sprawdzi się w łóżku. Niskie libido to także efekt nadmiernego zmęczenia. Kobieta, która ciągle pracuje, zajmuje się domem nie ma czasu na drobne przyjemności. A trudno o seks, kiedy ze zmęczenia po prostu pada się z nóg. W takiej sytuacji rozwiązanie jest naprawdę proste: wystarczy po prostu odpocząć. Idealny okazuje się być wyjazd w przyjemne miejsce.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?