Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Masturbacja kobiet

Przyjemność jaką czerpiemy z seksu jest po prostu nie do opisania, dlatego gdy brak przy nas ukochanej osoby, a napięcie seksualne drastycznie wzrasta, szukamy sposobów na to by poradzić sobie samemu. Masturbacja, bo o niej tutaj mowa, jest jedną z form zaspokajania swoich potrzeb w samotności. Jak się jednak okazuje nie jest to tak proste jak mogłoby się nam wydawać. O czym zatem należy pamiętać zanim zaczniemy się masturbować? Sprawa nie jest tak oczywista, zwłaszcza dla kobiet, które słyną z tego, iż wymagają naprawdę wyjątkowych pieszczot aby doznać rozkoszy. Dlatego też, poniżej zamieszczono kilka wskazówek, które mogą być pomocne w spełnieniu swoich pragnień erotycznych.

Przygotowania

Przede wszystkim należy zarezerwować sobie trochę czasu kiedy nikogo nie ma w domu i nikt nam nie przeszkodzi w takich niezwykłych zabawach. Wyłączmy telefon, dzieci i męża wyślijmy do kina i stwórzmy sobie atmosferę do erotycznych zabaw. Jeśli masz na to ochotę możesz zapalić świece zapachowe i zgasić światło. Wiele kobiet lubi także masturbować się w wodzie, która zapewnia dodatkowe doznania opływając nasze narządy intymne. Najważniejsze żeby spróbować różnych miejsc i pozycji, tak by znaleźć tę która zapewnia nam największy komfort.

Następna sprawa to oczywiście podniecenie, które musimy jakoś w sobie rozbudzić.

Najłatwiej jest to zrobić poprzez oglądanie filmów erotycznych. W trakcie oglądania możemy zacząć delikatnie gładzić swoje nagie ciało, co chwilę „zahaczając” o nasze strefy intymne. Przy tym może się przydać nasz ulubiony żel intymny, który swoim zapachem lub rozgrzewającymi właściwościami, nieco podkręci nasze emocje. Powoli zaczynamy drażnić wargi sromowe, łechtaczkę oraz pochwę. Próbujmy różnego nacisku, szczypania, głaskania czy też różnej prędkości naszych ruchów – dzięki temu dowiemy się jaki dotyk najlepiej na nas działa.

Jak doprowadzić się do orgazmu?

Kiedy już poznamy swoje ulubione ruchy, czas zabrać się do akcji. Oczywiście nie spieszmy się i kiedy napięcie wzrasta, zwolnijmy lub na chwilę zaprzestańmy stymulacji. Wbrew pozorom wzbudzi w nas to jeszcze większe podniecenie. Pamiętajmy też o tym by cały czas głęboko oddychać, co pozwoli na uwolnienie drzemiącej w nas energii seksualnej. Warto także imitować ruchy jakie wykonujemy podczas stosunku z partnerem – krążenia miednicy czy kołysania się.

Bardzo pomocne może być także użycie różnych zabawek erotycznych, jak wibrator czy sztuczny penis. Używając ich nasz orgazm może nadejść szybciej i będzie zdecydowanie intensywniejszy. Jeśli poczujemy, że zbliżamy się do momentu szczytowania, możemy jeszcze dodatkowo zacząć pieścić inne części naszego ciała, jak na przykład sutki. Kiedy zaczniemy szczytować nie przerywajmy stymulacji! Tylko dzięki temu będziemy w stanie osiągnąć naprawdę satysfakcjonujący orgazm. Jeśli dopiero zaczynamy naszą przygodę z masturbacją nasze doznania mogą być nie tak duże jakbyśmy oczekiwały. Nie wolno się jednak zniechęcać bo poprzez ćwiczenia, w końcu nauczymy się w jaki sposób zapewniać sobie dawkę naprawdę niezwykłym doznań.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?