Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Męska masturbacja

Nie tylko kobiety, ale również sami mężczyźni zazwyczaj uznają, iż męska masturbacja ma być prosta, szybka i kończąca się jak najszybszym wytryskiem. Nie ma w tym zbyt wiele filozofii, ani dbałości o szczegóły – niestety ze szkodą dla samych zainteresowanych. Jeśli bowiem nieco bardziej przyłożyliby się do tej wyjątkowej „pracy” odkryliby, że masturbacja może być znacznie bardziej ekscytująca i tym samym również znacznie bardziej satysfakcjonująca. Czasem warto porzucić stare przyzwyczajenia, jeszcze z czasów wczesnej młodości i wejść na zupełnie nowe grunty, które mogą nas bardzo pozytywnie zaskoczyć. Jak zatem sprawić by masturbacja przestała być rutyną i stała się niezwykłym świętem? Oto kilka podpowiedzi.

Erotyczne zabawki nie tylko dla kobiet

Utarło się przeświadczenie, że do masturbacji facetom potrzebna jest jedynie ręka. Wszelkiego typu zabawki erotyczne są przecież zarezerwowane dla kobiet, które potrzebują takich przyrządów by w pełni się zaspokoić. Okazuje się jednak, że takie gadżety mogą być również niezwykle przydatne w przypadku mężczyzn, którzy mogą dzięki nim spotęgować swoje doznania.

W co zatem warto zainwestować? Przede wszystkim powinniśmy zakupić dobrej jakości lubrykant lub żel intymny, który sprawi, że każdy ruch naszej ręki będzie delikatniejszy i tym samym przyjemniejszy. Oprócz tego, takie produkty przydają się również w sypialni, gdy dołącza do nas partnerka. Z pewnością będzie ona zachwycona takimi dodatkami, które zdecydowanie uprzyjemniają seks.

Jeśli chodzi o zabawki erotyczne to bardzo fajnym gadżetem są także nakładki wibrujące na penisa. Warto odwiedzić najbliższy sex shop lub nawet poszperać w Internecie aby znaleźć mnóstwo zabawek tego typu. Zwykle nie są one szczególnie drogie, a mogą bardzo pomóc w osiągnięciu ogromnej rozkoszy.

Zmiany, zmiany, zmiany…

Czas zerwać ze starymi nawykami i nauczyć się czegoś nowego. Początkowe może być to dziwne, albo nawet przerażające, ale pamiętaj, że zmiany często wychodzą nam na dobre. Od czego zatem zacząć? Najlepiej od rzeczy najprostszych, jak na przykład używanie zawsze tej samej ręki podczas masturbacji. Oczywiście, nagła zmiana na przykład z ręki prawej na lewą może prowadzić do gubienia rytmu i dekoncentracji, więc może na początek warto spróbować masturbacji obiema dłońmi? Pomysł wydaje się szalony, ale ileż przyjemności może nam przynieść ten eksperyment!

Kolejną zmianą może być chociażby pozycja w której zwykle się masturbujemy. Jeśli z przyzwyczajenia zawsze kładziemy się na plecach, następnym razem może warto zrobić to na siedząco lub odwrotnie. Dość intensywna bywa też masturbacja na stojąca czy na klęczkach. Każda zmiana będzie dobra i pozwoli nam doświadczyć zupełnie nowych doznań. Bardzo pomocne jest poruszanie biodrami w trakcie masturbacji, dzięki czemu imitujemy ruchy wykonywane podczas stosunku z kobietą.

Aby czerpać maksymalnie duża przyjemności z masturbacji musimy dobrze poznać nasze ciało – pozwoli nam to na dotykanie się w tych miejscach, które w największym stopniu przybliżają nas do orgazmu. Chodzi tutaj zatem nie tylko o samego penisa, ale także o jądra z prąciem i moszną, krocze oraz obszar znajdujący się pomiędzy moszną a odbytem. Jest on szczególnie wrażliwy, dlatego jego odkrycie może całkowicie odmienić nasze doznania w trakcie masturbacji.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?