Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Kobiece strefy erogenne

W każdym miejscu naszego ciała znajduje się szereg zakończeń nerwowych, które są niezwykle wrażliwe na dotyk. Wskazać można jednak miejsca, których wrażliwość jest o wiele większa. To właśnie je określa się mianem stref erogennych. Kobieta różni się od mężczyzny nie tylko budową zewnętrzną, ale również umiejscowieniem sfer erogennych. Podpowiadamy, które miejsca na kobiecym ciele są najbardziej wrażliwe na dotyk i którym w związku z tym warto poświęcić najwięcej uwagi.

Usta, szyja i kark

Nie warto się spieszyć i od razu podążać do najbardziej intymnych rejonów kobiecego ciała. Na nie jeszcze przyjdzie pora. Pieszczoty powinno zaczynać się od górnych części ciała. Okolice głowy oraz szyi są niezwykle unerwione. Wystarczy kilka wprawionych ruchów, aby kobietę dosłownie rozpalić. Warto wiedzieć, że większość kobiet postrzega całowanie szyi jako świetną grę wstępną. Tak samo jest w przypadku uszu oraz karku. Panie lubią, kiedy mężczyźni nie tylko całują ich uszy, ale również przygryzają delikatnie ich płatki.

Usta

Dla mężczyzn pocałunek nie ma może tak wielkiego znaczenia jak dla kobiety. Usta są niezwykle wrażliwe na najdelikatniejsze nawet pieszczoty. Jeśli chodzi o stopień wrażliwości, to znajdują się zaraz za miejscami intymnymi. Każda kobieta uwielbia się całować i bez wątpienia zrobi wszystko, aby ten element gry wstępnej przedłużać. Pocałunki to świetny wstęp do tego, co ma wydarzyć się później.

Piersi

Z pieszczenia tego miejsca ciała przyjemność czerpią nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Częścią piersi, która jest najbardziej wrażliwa na dotyk, są sutki. Pod dotykiem męskich dłoni wyraźnie twardnieją i powiększają swoją objętość. Trzeba pamiętać, że różne kobiety mają piersi o różnej wrażliwości. Siłę dotyku i intensywność pieszczot należy więc zawsze dopasować do partnerki. Tylko wówczas będzie ona odczuwała przyjemność. Ciekawostką jest fakt, że pieszcząc piersi, kobietę można doprowadzić nawet do orgazmu. Chodzi o tak zwany orgazm sutkowy.

Brzuch oraz wewnętrzna część ud

To miejsca położone już bardzo blisko intymnych rejonów kobiecego ciała. Ich pieszczoty pozwalają kobietę jeszcze lepiej rozgrzać i doskonale przygotować na właściwy stosunek. Pieszcząc te rejony, nie należy się spieszyć. Warto dać kobiecie czas, aby jej pochwa doskonale się nawilżyła. Wówczas stosunek będzie przyjemnością dla obu stron. Uwaga: niektóre panie mogą mieć na brzuchu łaskotki. Warto uczynić z nich jednak doskonały element gry wstępnej.

Okolice intymne

Dotarliśmy do sedna. Miejsca intymne są niezwykle wrażliwe. Dotykając je, trzeba więc uważać, aby nie sprawić kobiecie bólu. Wyjątkowo wrażliwa jest łechtaczka, której niewłaściwy dotyk sprawi kobiecie ogromny ból. Miejsca intymne pieścić można dłońmi, językiem. Warto przed przejściem do właściwego stosunku poświęcić im nieco więcej miejsca. Każda kobieta to lubi.

Wymienione miejsca to najbardziej wrażliwe sfery na ciele każdej kobiety. Trzeba jednak pamiętać, że o ile rejony te się nie zmieniają, to zmienia się rodzaj pieszczot, który lubią konkretne kobiety. Jedna pani lubi być pieszczota intensywnie i mocno, druga preferuje raczej dotyk delikatny i łagodny.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?