Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Przyczyny spadku libido

Seks jest prawdziwą przyjemnością zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. W toku życia może jednak zdarzyć się tak, że ochota na seks nie pojawia się lub jest naprawdę niska. Taki stan rzeczy o wiele częściej dotyczy kobiet niż mężczyzn. Pojawia się pytanie o przyczyny oraz sposoby radzenia sobie ze spadkiem libido. Jednym z powodów utraty libido jest nuda, która wkrada się do sypialni. Prędzej czy później stagnacja dotyka każdy związek. Kobiety nie chcą uprawiać seksu, jeśli od kilku lat wygląda on tak samo, a mężczyzna zaczyna im podczas zbliżenia poświęcać coraz mniej uwagi. Co zrobić w takiej sytuacji? Przede wszystkim należy zadbać o to, aby rutyna zniknęła. Inspiracji można szukać w bardzo różnych miejscach. Dobrym wyborem okazuje się być Internet i znajdujące się w nim opowiadania erotyczne. Osoby, które piszą tego typu opowiadania mają na ogół bardzo bujną wyobraźnie i nie mają żadnych oporów, aby swoje fantazje przelewać na papier.

Innym miejscem w Internecie, w którym można znaleźć inspiracje mogą pomóc w urozmaiceniu własnego życia seksualnego są miejsca określane jako sex blog. Na blogach erotycznych publikują osoby, które opisują własne doświadczenia w sferze seksualnej.

To dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą czerpać z miejsc, które postrzegać można jako realne i prawdziwe. Spadek libido u kobiet może być wynikiem również zmian hormonalnych. Sex opowiadania nie są wprawdzie czymś w czym można o tym przeczytać, ale nie brakuje artykuł i publikacji poświęconych właśnie przemianom zachodzącym w kobiecym ciele. Ochota na seks może zwiększać się w okresie ciąży, ale wiele kobiet w tym właśnie czasie boryka się ze spadkiem libido. Ochota na seks nie pojawia się również tuż po porodzie oraz w okresie menopauzy. W tym drugim przypadku brak libido spowodowany jest na ogół spadkiem nawilżenia pochwy. Do tego dochodzą inne dolegliwości, które pojawiają się w okresie menopauzy. Uderzenia gorąca i huśtawka nastrojów nie są czymś, co zwiększa ochotę na seks. Kobiety borykają się ze spadkiem libido również w przypadku zmęczenia. Zbyt dużą ilość obowiązków zawodowych i domowych sprawia, że kobieta czuje się nieustannie zmęczona.

A wówczas bardzo trudno o ochotę na zbliżenie. Aby problem zniknął, kobieta musi po prostu odpocząć. Dobrym rozwiązaniem jest wyjazd na kilka dni w miłe miejsce. Ośrodek SPA przypadnie do gustu każdej kobiecie, która chce odpocząć. Na taki wyjazd można udać się razem, ale można także sprawić przyjemność swojej wybrance i wykupić jej samodzielny wyjazd, podczas którego będzie mogła skoncentrować się tylko i wyłącznie na sobie. Opowiadania ero i blog erotyczny może być miejscem, w którym znaleźć można propozycje przebiegu takich wyjazdów dla poprawy libido. Z całą pewnością warto więc do takiego źródła sięgnąć. Niskie libido to problem nie tylko kobiety, ale także jej partnera. Brak seksu w związku zawsze odbija się na relacji dwojga ludzi. Na szczęście z brakiem libido można sobie naprawdę poradzić. Wystarczy tylko zastosować odpowiednią metodę, a wszystko wróci do normy.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?