Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Sposoby na urozmaiconą grę wstępną

Dwoje kochających się ludzi potrzebuje kontaktu fizycznego. Nie można więc zapomnieć o pieszczotach, które poprzedzą stosunek seksualny. Gra wstępna ma pobudzić zmysły obojga partnerów, sprawić, że nabiorą ochoty na seks. Nie da się zaprzeczyć, że gra wstępna, która jest udana może nam dać pewność, że nasze współżycie seksualne będzie przyjemne i satysfakcjonujące. Za nasze podniecenie seksualne odpowiedzialne są między innymi hormony. Ale nie zostaną one pobudzone do działania, jeżeli nasz akt seksualny nie zostanie poprzedzony grą wstępną. Jest ona potrzebna po to, aby wejście i wnętrze pochwy zostało powiększone, aby zaczęła ona wydzielać naturalne lubrykanty, czyli substancje nawilżające. Kobiety zdecydowanie różnią się od mężczyzn swoimi potrzebami, jeżeli chodzi o grę wstępną. Panom długa gra wstępna w przeciwieństwie do kobiet nie jest potrzebna. Dlatego tak wielu mężczyzn ją lekceważy. Ale gra wstępna przyniesie korzyści także i im. Pomysłów na grę wstępną może być tyle, ilu jest kochanków.

Każda para z pewnością jest w stanie wymyślić coś dla siebie idealnego. My możemy tylko podsunąć kilka pomysłów tym, którym brakuje wyobraźni. Pierwszym krokiem ku udanej grze wstępnej powinno być zbudowanie intymnego nastroju w sypialni. Jest to wyjątkowo proste; kilka zapalonych świec, najlepiej o zapachu waniliowym, nastrojowa, cicha muzyka, lampka szampana przy łóżku – tych kilka rzeczy wprowadzi dreszczyk emocji. Zostawmy za drzwiami swojej sypialni wszystkie swoje problemy i niepokoje; zapomnijmy o kompleksach – każda kobieta jest piękna, a każdy mężczyzna jest przystojny. Pora przejść teraz do dalszych etapów. Może na początek warto pomyśleć o wspólnym prysznicu lub kąpieli w wannie? Już samo wzajemne namydlanie ciał partnerów wywoła dreszczyk emocji. Miłosny dialog, czułe słówka, pieszczoty – to kolejne kroki ku dalszej zabawie we dwoje. Na ciele każdej kobiety i każdego mężczyzny znajdują się sfery erogenne. Każdemu mężczyźnie sprawią więc przyjemność pocałunki rozdawane wokół jabłka Adama, masaż linii kręgosłupa.

Kobieta z zadowoleniem przyjmie delikatne pocałunki, którymi jej ukochany obsypie jej piersi. Warto pamiętać przygotowując grę wstępną, że mężczyźni są wzrokowcami. Na pewno warto się więc dla swojego mężczyzny trochę postarać. Seksowna bielizna i czerwona szminka na ustach – to z pewnością zrobi na każdym facecie wrażenie. Z kolei panowie nie mogą zapomnieć, że kobiety odbierają świat także zmysłem zapachu. Zapach, który wydziela partner jest niezwykle ważny. Pośpiech jest złym doradcą w każdej sytuacji, a w szczególności w sypialni. Nie należy się więc spieszyć z kończeniem gry wstępnej. Temperaturę ogarniającego podniecenia zawsze można obniżyć przerywając na kilka krótkich chwili grę wstępną. Kiedy temperatura powoli opadnie, pobudzanie swoich zmysłów zacznijcie od nowa. Im bardziej Wasz apetyt na seks zostanie pobudzony, tym lepiej. Czekające Was doznania będą ekscytujące. Upojna noc, którą razem przeżyjecie na bardzo długo pozostanie w Waszej pamięci.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?