Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Udana mineta gwarantem orgazmu

Kobiety uwielbiają kiedy mężczyźni odpowiednio o nie dbają, także w kwestii seksu. Okolice narządów intymnych u pań są niezwykle wrażliwe na dotyk, dlatego dobrze wykonana mineta może przynieść im znacznie więcej satysfakcji niż sam stosunek. No właśnie, ale co zrobić, żeby mineta była faktycznie udana? Głowi się nad tym wielu mężczyzn, którzy wciąż próbują i jakoś nie udaje się im zaspokoić w ten sposób ich partnerek. Oprócz praktyki trzeba również posiadać odpowiednie informacje, dzięki którym będziemy wiedzieli na co zwrócić szczególną uwagę, gdy zanurzamy się pomiędzy kobiece uda. Z pomocą wszystkim mężczyznom przychodzi poniższy poradnik, który może okazać się naprawdę przydatny.

Najważniejsze kwestie

Zanim przystąpimy do oralnego zadowalania kobiety warto z nią o tym szczerze porozmawiać i zapytać co lubi najbardziej. Być może dzięki temu dowiemy się, że szczególnie mocno działa na nią ssanie czy podgryzanie. Możemy także poprosić aby w trakcie takiej zabawy dawała nam wskazówki dotyczące tego czy coś powinniśmy robić w innym tempie, delikatniej czy właśnie znacznie mocniej. Takie podpowiedzi pozwolą nam wykonać minetę z lepszym skutkiem, na czym oczywiście skorzysta również nasza partnerka.

Przed stosunkiem warto pomyśleć o wspólnym prysznicu lub ciepłej kąpieli – dzięki temu będziemy mieć pewność, że miejsca intymne partnerki są czyste, a dodatkowo rozluźnimy się i zwiększymy nasze podniecenie ocierając się o siebie pod wodą. Warto także przygotować nasze ulubione lubrykanty czy żele, dzięki którym pieszczenie kobiety będzie łatwiejsze i przyjemniejsze. Pamiętajmy, że najgorsze co możemy zrobić to dotykać partnerkę suchym językiem albo palcem, jest to naprawdę nieprzyjemne i zamiast rozkoszy dostarczy jej bólu.

Podczas pieszczenia łechtaczki mężczyzna musi być bardzo delikatny, gdyż ten kobiecy narząd posiada o wiele więcej zakończeń nerwowych aniżeli główka penisa. Poza tym, należy się szczególnie mocno ustrzegać rutyny, która może sprawić, że mineta będzie po prostu nudna. Jeśli za każdym razem postawimy na wykonywanie tych samych ruchów, po jakimś czasie nasza partnerka przestanie na nie reagować i nie będą one dla niej w żaden sposób podniecające. A sposobów na robienie minety jest naprawdę wiele! Możemy ssać, podgryzać, ciągnąć, uderzać językiem czy pieścić samymi ustami. Co więcej pieścić możemy zarówno łechtaczkę, jak i wargi sromowe oraz posiadające sporo zakończeń nerwowych wejście do pochwy. Jeśli opracujemy dobrą strategię, w bardzo łatwy sposób doprowadzimy ukochaną do mocnego orgazmu, który z pewności przypadnie jej do gustu.

Gdy znajdziemy się w tym jakże elitarnym gronie mężczyzn, którzy są w stanie doprowadzić kobietę do orgazmu przy pomocy dobrze zrobionej minety, pamiętajmy by nie zaprzestawać pieszczoty gdy tylko zauważymy objawy szczytowania. Kontynuując takie zabawy sprawimy, że nawet po osiągnięciu erotycznego szczęścia, nasza ukochana nadal będzie miała ochotę na przykład na pełen stosunek. Dzięki temu zyskamy jej wdzięczność i z pewnością sami skorzystamy odczuwając tę wdzięczność podczas seksu.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?