Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Wibratory – najważniejsze rodzaje

W ofercie właściwie każdego, nawet stosunkowo niewielkiego sklepu erotycznego możemy obecnie znaleźć całe mnóstwo różnych gadżetów, dzięki którym nasze życie seksualne stanie się o wiele przyjemniejsze i ciekawsze. Zdecydowanie warto oczywiście zapoznać się z nimi nieco bliżej, bowiem przy tak wielkim ich zróżnicowaniu dosłownie każdy będzie w stanie znaleźć wśród nich coś odpowiedniego właśnie dla siebie. Takie gadżety można podzielić na kilka różnych grup, w zależności od tego, czy są przeznaczone dla kobiet czy dla mężczyzn, do samotnej masturbacji czy zabawy z partnerem i tak dalej. Jeśli chodzi o gadżety stworzone z myślą o kobietach, to chyba najbardziej klasyczną i charakterystyczną propozycją jest wibrator. Ta prosta z pozoru zabawka faktycznie może dostarczać niezapomnianych wrażeń. Warto ponadto wiedzieć, że zwykle sami nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo zróżnicowane są obecnie wibratory i w jak wielu typach występują w sklepach. Przedstawiamy krótkie zestawienie najważniejszych ich rodzajów. Podstawową propozycją są klasyczne wibratory.

Mają one kształt męskiego narządu płciowego, dzięki czemu doskonale imitują prawdziwy stosunek z mężczyzną. Dostępne są oczywiście w różnych rozmiarach – od niewielkich, dyskretnych, aż po iście potężne. W zależności od modelu, mogą posiadać jedną lub kilka prędkości wibrowania. Również materiały z których takie wibratory są wykonywane znacznie się od siebie różnią. Gadżetem nieco zbliżonym wibratora jest dildo; w gruncie rzeczy jest to wibrator pozbawiony układu elektrycznego i funkcji wibrowania. Dzięki dużym rozmiarom dildo może jednak zapewniać bardzo dokładną penetrację i naprawdę niezapomniane doznania. W ostatnich latach na rynku pojawiły się też wibratory hi-tec, czyli najbardziej zaawansowane technologicznie odmiany tych gadżetów. Często posiadają one jednocześnie wiele funkcji; równocześnie zapewniają dogłębną penetrację pochwy jak i stymulację łechtaczki. Mają zwykle bardziej złożoną budowę – wszystko po to, aby zapewniać użytkowniczce maksymalną satysfakcję. Ich ceny są rzecz jasna nieco wyższe, ale naprawdę warto z nich skorzystać, bowiem doznania są tu naprawdę niesamowite.

Do wibratorów należy zaliczyć także wszelkiego rodzaju kulki oraz inne mniejsze przedmioty, służące do penetracji pochwy. Również one mogą znacznie się od siebie różnić, przede wszystkim funkcjami. Nie wszystkie z nich mają wbudowany układ elektryczny, ale wiele posiada coś takiego i oferuje funkcję wibrowania. Szukając idealnego dla siebie wibratora musisz sama zastanowić się nad tym, co właściwie jest Ci potrzebne. Wśród takich gadżetów znajdziemy zarówno proste zabawki erotyczne jak i bardziej skomplikowane urządzenia, które mogą dawać na różne sposoby mnóstwo przyjemności. W każdym przypadku warto skupiać się na produktach pochodzących od bardziej znanych producentów i odznaczających się wysoką jakością, bowiem ma to wbrew pozorom wielki wpływ na naszą przyjemność płynącą z masturbacji. Zresztą, wibratory należą do bardzo uniwersalnych gadżetów, przez co równie dobrze mogą sprawdzać się przy wspólnych zabawach z partnerem.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?