Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Bezpieczny i przyjemny seks analny

Kiedyś większość kochanków myślało o nim z obrzydzeniem, a osoby, które decydowały się na seks analny uważane były za mocno perwersyjne. Dzisiaj jednak coraz więcej par chce przynajmniej spróbować jakie to uczucie gdy współżyjemy analnie. Wiele spośród nich całkowicie zraża się do takiego typu stosunku już po pierwszym razie, głównie dlatego, iż nie wiemy w jaki sposób zrobić to tak by przede wszystkim nie bolało. Decydując się na uprawianie seksu analnego powinniśmy także pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa oraz higieny, gdyż drogą tą przenoszą się nie tylko groźne choroby, ale także chociażby bakterie. Zanim zatem podejmiemy decyzję o seksie analnym warto się do niego dobrze przygotować.

Rozmowa przede wszystkim

Na seks analny muszą się zgodzić dwie osoby! To bardzo ważne, bo choć dla mężczyzn często jest to spełnienie marzeń i niezwykła przyjemność, kobiety mogą to odbierać zupełnie inaczej. I nie chodzi tutaj jedynie o aspekt fizyczny, czyli o to, że taka penetracja może sprawiać ból, ale także o psychikę. Nie każdy z nas jest tak samo otwarty na nowe doświadczenia seksualne, dlatego zanim zdecydujemy się na takie współżycie musimy szczerze ze sobą porozmawiać i przede wszystkim nie naciskać na drugą osobę. Jeśli kobieta się waha, można chociażby zacząć od delikatnych pieszczot tych okolic, co być może spowoduje, że sama zechce spróbować seksu analnego – jednak nic na siłę.

Powoli do celu

Kiedy decyzja o seksie analnym już zapadnie, czas dowiedzieć w jaki sposób zrobić to bez niepotrzebnego bólu. I w tej sytuacji najważniejsza jest cierpliwość. Przede wszystkim to kobieta powinna być osobą kontrolującą przebieg takiego stosunku. Odbyt jest bardzo czułą częścią ciała i każdy niepożądany ruch będzie po prostu bolesny. Dlatego przygotujmy duże ilości lubrykantu i wchodząc w partnerkę od tyłu pozwólmy aby to ona decydowała jak głęboko się posuniemy. Cierpliwość w tym wypadku poskutkuje tym, że kobieta się nie zrazi i nawet jeśli za pierwszym razem do końca nam nie wyjdzie, będzie wciąż otwarte na kolejne próby.

Najważniejsze zasady

Oprócz tego, że kobiety muszą być chętne do seksu analnego, ich przygotowania obejmują również odpowiednią dietę. Chodzi tutaj przede wszystkim o zjadanie takich produktów jak owoce i warzywa oraz powstrzymanie się od jedzenia na kilka godzin przed stosunkiem. Jeśli wolimy szybsze sposoby można również zaserwować sobie lewatywę, tak by w trakcie seksu analnego nie doszło do niekomfortowej sytuacji.

Kolejna sprawa to oczywiście wspomniane już bezpieczeństwo oraz higiena podczas tego typu penetracji. Jeżeli seksu analnego nie uprawiamy ze stałym partnerem bardzo ważne jest aby używać prezerwatywy, która ochroni nas przed wszelkiego typu chorobami przenoszonymi drogą płciową. Natomiast bez względu na to z kim kochamy się analnie pamiętajmy o zasadzie, że pod żadnym pozorem nie możemy „przenosić” penisa bezpośrednio z odbytu do pochwy. Grozi to przeniesieniem groźnych bakterii, przez co kobieta może nabawić się poważnych infekcji narządów intymnych.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?