Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Czułe punkty mężczyzny

Wciąż pokutuje przekonanie, że w przeciwieństwie do kobiet mężczyźni nie przepadają za grą wstępną oraz długimi pieszczotami. Uważa się bowiem, że nawet delikatna stymulacja penisa jest w stanie doprowadzić do wzwodu i w zupełności mu wystarczy. Warto jednak poznać czułe punkty na ciele mężczyzny, których stymulacja może znacząco zwiększyć odczuwaną przez niego rozkosz. Bo może pieszczoty nie są niezbędną częścią seksu dla faceta, ale na pewno nie zaszkodzą, a w odpowiedni sposób dopieszczony kochanek będzie nam za to bardzo wdzięczny.

Przede wszystkim penis?

Oczywiście nie ma żadnych wątpliwości, że jest to najważniejsza część męskiego ciała w trakcie seksu. Penis jak również jego okolice są bardzo wrażliwymi miejscami i wymagają bardzo delikatnych pieszczot, które jednak dają wspaniałe efekty i szybko pobudzają mężczyznę do działania.

Największą uwagę najczęściej poświęca się główce penisa czyli żołędziowi. Jest ona niezwykle wrażliwa, dlatego wszelkiego typu pieszczoty ustami sprawiają, że podniecenie u mężczyzny bardzo wzrasta. Jeśli jednak już znajdujemy się w okolicach tych części ciała naszego ukochanego nie zapominajmy także o mosznie. Ten woreczek okrywający jądra mężczyzny jest niezwykle podatny na ból, dlatego w tym przypadku trzeba być szczególnie ostrożnym. Subtelne pocałunki czy masowanie moszny jest jednak ogromnie przyjemne dla każdego faceta, więc nie powinnyśmy zapominać o tych miejscach podczas gry wstępnej. Kiedy wywołany zostanie już wzwód u mężczyzny warto sięgnąć dłonią nieco dalej, gdyż pomiędzy moszną a odbytem znajduje się miejsce wielu zakończeń nerwowych, których stymulacja może doprowadzić kochanka do prawdziwej rozkoszy.

A co z resztą ciała?

Jak się okazuje również inne miejsca na ciele mężczyzny są wrażliwe na dotyk czy pocałunek, a dotyczy to przede wszystkim wszelkich zakończeń nerwowych. Ich stymulacja także sprawia ogromną przyjemność i nie wolno o nich zapominać.

Zaczynając od głowy, bardzo istotnymi miejscami są uszy oraz szyja mężczyzny. W tym miejscach zarówno dłonie kobiety jak i jej usta mogą zadziałać na ukochanego bardzo podniecająco. Delikatny dotyk samymi opuszkami palców, muskanie ustami czy nawet nasz oddech na jego skórze podniecą naszego partnera i sprawią, że będzie chciał więcej. Profesjonalne porady, które zawiera każdy poważny blog erotyczny, wskazują także, że wrażliwym punktem jest skóra głowy mężczyzny. Dlatego nawet niewinne przejechanie palcami między włosami ukochanego może wywołać dreszcze. Jeśli zajrzymy na którykolwiek portal erotyczny, na pewno dowiemy się również, że nie tylko kobiece piersi kochają dotyk. Jak się bowiem okazuje klatka piersiowa mężczyzny, a szczególnie sutki, są bardzo podatne na pieszczoty. Masowanie, a następnie ssanie czy delikatne skubanie na pewno podniosą ciśnienie ukochanego. Informacją, którą powinien zawierać każdy blog erotyczny udzielający nam wskazówek, jest także to, iż dużo uwagi warto poświęcić wewnętrznej stronie ud mężczyzny. To właśnie od całowania czy lizania tego miejsca powinnyśmy zacząć gdy zamierzamy już przejść do najważniejszej części pieszczot czyli penisa. Wzbudzi to zachwyt naszego partnera i sprawi, że będzie chciał jak najszybciej przeżyć z nami namiętne chwile.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?