Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Czy warto inwestować w wibrator?

Wśród wielu osób wciąż pokutuje przekonanie, że z wibratora korzystają tylko kobiety samotne lub te które nie znajdują zaspokojenie w relacjach ze swoim partnerem – czyli w skrócie kobiety nieszczęśliwe. Istnieje także mnóstwo mitów związanych z negatywnymi rezultatami korzystania z tego narzędzia przyjemności, ale czy jest w nich choć ziarno prawdy?

Oczywiście wibratory zostały stworzone z myślą o kobietach, które mają ochotę sprawić sobie przyjemność bez pomocy mężczyzn, jednak dzisiaj z powodzeniem mogą być wspaniałym dodatkiem w zabawach łóżkowych par. I to wcale nie tylko kochanków, których dopadła nuda, lecz także tych którzy po prostu lubią nowości i chętnie dodadzą szczyptę pikanterii do swojej sypialni. Trzeba jednak pamiętać, że wykorzystanie wibratora podczas seksu musi być decyzją obydwojga partnerów, tak aby żadne z nich nie czuło się źle w tej sytuacji. Tylko wtedy bowiem możemy liczyć na to, że taki gadżet erotyczny spełni swoje zadanie i pobudzi nas do świetnej zabawy w łóżku zakończonej orgazmem.

Jeśli już zdecydujemy się na zakup wibratora, powinniśmy poświęcić nieco naszego czasu na jego wybór. Przede wszystkim nie kierujmy się wyłącznie ceną, bo przez wibrator gorszej jakości możemy na zawsze stracić chęć na jakiekolwiek zabawy łóżkowe tego typu. Warto zdecydować się na produkt renomowanej firmy, która zdobyła już zaufanie dużej grupy osób. Natomiast jeżeli chodzi o kształt, wygląd czy wielkość wibratora wszystko zależy wyłącznie od naszych upodobań. Bez względu bowiem na to czy taki gadżet jest bardzo mały czy wręcz ogromny, wywołuje podobne emocje i może bardzo podnieść temperaturę w naszej sypialni. Ilość oferowanych nam produktów jest dzisiaj naprawdę ogromna, dlatego jeśli nie wiemy od czego zacząć warto na początek zaopatrzyć się nawet w małą nakładkę wibrującą na penisa, której działanie może nas przenieść na nowy poziom doświadczeń seksualnych. Dużą popularnością wśród par cieszą się również masażery, których użycie może na zawsze odmienić nasze postrzeganie gry wstępnej. Często bowiem najbardziej niepozorne gadżety mogą dawać najwięcej przyjemności. Jeśli wyżej wymienione informacje nie są dla ciebie wystarczające wejdź na stronę http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5688704 i zapoznaj się z opiniami innych osób na temat jakości i przydatności różnych rodzai wibratorów.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?