Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Gadżety erotyczne w sypialni

Do niedawna sex shopy stanowiły dla wielu osób zakazany owoc, czyli miejsce, które należy omijać szerokim łukiem. Wpływ na taki tok rozumowania miało przede wszystkim wychowanie, kultura i religia. W ostatnim czasie można zauważyć znaczny wzrost świadomości seksualnej, czego efektem jest mniejsza pruderyjność oraz wstyd przed odwiedzaniem sex shopów tudzież używaniem gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne w dużej mierze uatrakcyjniają i urozmaicają szeroko rozumiany seks, należy jednak pamiętać, że na używanie tego typu zabawek muszą wyrazić zgodę obydwie strony. W sex shopach można znaleźć rozwiązania o różnym charakterze, mniej lub bardziej agresywne. Wybór konkretnych propozycji to rzecz indywidualna, ważne jest jednak to, aby wspomniane gadżety erotyczne zapewniały przyjemne doznania obydwóm partnerom. Popularnym rozwiązaniem są wibratory, które sprawdzają się zarówno w przypadku przysłowiowych singli, jak i par.

Wśród propozycji znaleźć można wibratory różniące się wielkością i charakterem, obok urządzeń klasycznych dostępne są wibratory pochwowe i analne. W przypadku par wibrator sprawdza się na etapie gry wstępnej – partner może za pośrednictwem tego urządzenia stymulować doznania erotyczne partnerki lub obserwować reakcję jej ciała podczas indywidualnych zabaw z wibratorem. Warto podkreślić, że to proste urządzenie pozwala pobudzić zmysły obu partnerów, potęgując tym samym doznania erotyczne oraz jakość seksu. Ciekawym gadżetem są także jadalne farbki, dostępne w różnych smakach oraz jadalna bielizna. Farbkami można pomalować ciało, z uwzględnieniem miejsc intymnych. Zlizywanie farbek przez partnera potęguje doznania erotyczne i uatrakcyjnia grę wstępną. Równie atrakcyjna okazuje się jadalna bielizna, która jest nie tylko bezpieczna dla żołądka i smaczna, ale przede wszystkim kusząca pod względem wizualnym. Wiele par decyduje się na klasyczne kajdanki, pejczyki tudzież inne rozwiązania umożliwiające krępowanie partnerki lub partnera.

Są to gadżety ocierające się o szeroko rozumianą przemoc, aczkolwiek umiejętne ich wykorzystywanie zapewnia atrakcyjny i niezapomniany sex. Należy jednak pamiętać, że kajdanki czy pejcze mogą być stosowane wyłącznie w przypadku, gdy oboje partnerów wyraża na to zgodę, a co ważniejsze, jasno i precyzyjnie określili zasady korzystania z tych gadżetów. Na uwagę zasługują także rozwiązania pobudzające zmysły, czyli olejki i wosk do masażu czy zapachowe świece. Gadżety erotyczne potrafią uatrakcyjnić erotyczne igraszki, działają one pobudzająco, rozluźniająco i odprężająco. Wbrew pozorom sprawdzają się nie tylko w sytuacji, gdy do sypialni zacznie zaglądać rutyna i nuda, ale także w przypadku partnerów młodych stażem, chłonnych doznań erotycznych i ciekawych własnych ciał. Zaletą tych rozwiązań jest także to, że rozbudzają one wyobraźnię, mobilizując kochanków do tworzenia wyimaginowanych scen o podłożu erotycznym. Przykładem obrazującym tę kwestię może być skąpy strój sprzątaczki, pozwalający na zainscenizowanie ciekawej i kreatywnej scenki, która z pewnością stanie się oryginalnym wprowadzeniem do gry wstępnej.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?