Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Gra wstępna preludium udanego seksu

Gra wstępna często bywa traktowana po macoszemu. W dobie wszech obecnego pośpiechu liczy się przede wszystkim przysłowiowe tu i teraz, czyli szybka, wręcz ekspresowa konsumpcja. Działania te coraz częściej bywają widoczne również na płaszczyźnie erotycznej. Warto jednak pamiętać, że – jak mówi znane przysłowie – co nagle, to po diable. Udany seks to poemat ciał. Bardzo ważne są wszystkie elementy, także gra wstępna. Warto zadbać o to, aby przygotowania do erotycznych igraszek były oryginalne, wyjątkowe i zaskakujące.

Jak zaplanować grę wstępną?

Grę wstępną warto rozpocząć już rano. Poranny buziak, kilka ciepłych słów, romantyczne gesty i wspólne śniadanie to doskonały sposób, by stworzyć wyjątkowy nastrój. Erotyczne igraszki warto kontynuować w ciągu dnia, mogą to być np. pikantne sms-y, maile, czy rozmowa telefoniczna. Należy pamiętać, że treść wiadomości powinna odpowiadać indywidualnym preferencjom partnera lub partnerki. Jeśli jest to osoba, która preferuje delikatny, subtelny sex w klimatycznym nastroju, wiadomości powinny być wyrafinowane, ciepłe, przesycone uczuciami. Podobny charakter powinny mieć dalsze działania. Idealnym rozwiązaniem jest romantyczna kolacja przy świecach, w odpowiednim nastroju estetycznym. Doskonała alternatywą są rozrzucone wokół stołu płatki róż, zapachowe świece i nastrojowa muzyka. Nie należy się spieszyć, ważne jest to, aby delektować się sobą i uczuciem. Doskonałym dopełnieniem gry wstępnej jest wspólna, romantyczna kąpiel oraz masaż erotyczny, z wykorzystaniem odpowiednich olejków lub wosków. Zdecydowanie bardziej odważne wiadomości mogą wysyłać zwolennicy mocniejszych wrażeń, czyli seksu z elementami delikatnej dominacji. Należy jednak pamiętać, że zgodę na tego typu zabawę powinny wyrazić obydwie strony.

W tym przypadku poranne powitanie może być znacznie mocniejsze i rozpocząć się delikatnym klapsem. Mocniejszy charakter mają w tej sytuacji także dostarczane w ciągu dnia wiadomości, doskonale w tej kwestii sprawdzają się rozkazy oraz informacje, co partner zamierza zrobić z partnerką lub jakie gadżety wykorzysta. Zamiast kolacji – mała tresura, z wykorzystaniem zakupionych w sex shopie gadżetów. Kajdanki, smycz, pejczyk – to rozwiązania wybierane najczęściej. Możliwości na tej płaszczyźnie jest oczywiście więcej, doskonałą propozycją są stroje erotyczne, dzięki którym istnieje możliwość przygotowania pikantnej scenki, miłośnicy seksu oralnego powinni natomiast zaopatrzyć się w jadalne farbki lub bieliznę. W zasadzie nie ma ograniczeń w zakresie akcesoriów erotycznych, seks shopy posiadają w swojej ofercie wiele interesujących propozycji, ważne jest jednak to, aby była to wspólna decyzja – jest to warunek konieczny, zapewniający przyjemność obu stronom. Zasadniczo inicjatywa wypływa z jednej strony, dlatego też scenariusz gry wstępnej powinien być przygotowany przez jedno z partnerów, stanowiąc niespodziankę dla drugiej strony. Scenariusz powinien być oryginalny, zaskakujący i emocjonujący w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?