Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Gra wstępna a doznania seksualne

Gra wstępna to bardzo ważny element kontaktów intymnych. Jest to swoiste wprowadzenie do erotycznych igraszek, dlatego też warto zwrócić uwagę na jej charakter i intensywność. Ważne jest to, aby odpowiednio przygotować się do właściwego stosunku. Możliwości na tej płaszczyźnie jest bardzo wiele, wybór w dużej mierze zależy od indywidualnych predyspozycji i oczekiwań partnerów.

Oto kilka wskazówek, w jaki sposób przygotować się do gry wstępnej.

1. SZCZERA ROZMOWA

Aby gra wstępna była wyjątkowa i niezapomniana, należy odpowiednio ją przygotować. Niezawodnym i sprawdzonym rozwiązaniem jest w tej kwestii szczera rozmowa z partnerem lub partnerką. Należy jednak pamiętać, że powinna to być spontaniczna rozmowa, pozbawiona wymuszania, nakazów czy zakazów. Każda osoba ma inne oczekiwania i predyspozycje. Wielu mężczyzn oczekuje, że partnerka zgodzi się na używanie gadżetów erotycznych. Z całą pewnością jest to ciekawy i oryginalny pomysł, jednakże jeśli kobieta nie preferuje tego typu rozwiązań, należy z tej opcji zrezygnować. Bezpieczną alternatywą jest romantyczna kolacja, wspólna kąpiel lub masaż. Rozmowa podczas wspólnej kolacji to idealny sposób, by poznać partnera, a tym samym optymalnie spełnić oczekiwania drugiej strony.

2. KOLACJA, KĄPIEL, GADŻETY EROTYCZNE

Należy pamiętać, że gra wstępna to nie tylko pieszczoty. Grę wstępną można rozpocząć już rano, wysyłając partnerce czy partnerowi pikantne sms-y lub maile, ważne jest jednak to, by wiadomości nie zakłócały rytmy dnia, głównie w pracy. Doskonałym rozwiązaniem jest romantyczna kolacja przy świecach, dodatkowo można rozsypać płatki róż, które dopełnią atmosferę. Podczas kolacji warto zaserwować potrawy bogaty w naturalne afrodyzjaki, które subtelnie pobudzą zmysły partnera lub partnerki. Ciekawą inicjatywą okazuje się również wspólna kąpiel lub masaż erotyczny, w tym celu warto wykorzystać olejki eteryczne, najlepiej w ulubiony zapachu partnerki czy partnera, ewentualnie wosk do masażu ciała. Ostrożnie należy traktować gadżety erotyczne, ich wykorzystywanie jest dopuszczalne wyłącznie za obopólną zgodą. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem są jadalne farbki do ciała oraz jadalna bielizna. Szczególną ostrożność należy zachować stosując bardziej agresywne zabawki dla dorosłych, m.in. pejcze czy kajdanki. Fakt ten dotyczy także popularnych wibratorów czy kulek gejszy.

3. INTENSYWNOŚĆ PIESZCZOT

Ostatnim etapem gry wstępnej są pieszczoty. Jest to doskonała okazja, by poznać reakcję ciała partnerki czy partnera. Pieszczoty należy serwować sukcesywnie, zwiększając i zmieniając ich intensywność. Należy także zwrócić uwagę na to, by pieścić całe ciało, począwszy od ust i twarzy, a na narządach intymnych skończywszy. Zdarza się, szczególnie w przypadku kobiet, że zbyt intensywne pieszczoty kończą się orgazmem. Lepiej unikać takich sytuacji, gdyż istnieje ryzyko, że dana osoba nie osiągnie szczytowania podczas właściwego stosunku. W tej sytuacji warto przerwać pieszczoty, odczekać chwilę i ponownie wrócić do ich wykonywania lub przejść do etapu finalnego, czyli stosunku płciowego. Po zakończeniu stosunku warto także zdecydować się na lekkie pieszczoty, które będą stanowić dopełnienie całokształtu erotycznego.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?