Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Jak podnieść temperaturę w związku?

Bardzo gorące pożądanie z upływem czasu zaczyna powoli wygasać. Na intymne relacje, które panują pomiędzy partnerami duży wpływ mają czynniki zewnętrzne: praca, kłopoty finansowe, codzienne obowiązki. Partnerzy zaczynają najpierw mieć dla siebie mało czasu, później pojawia się obojętność. Stajemy się coraz bardziej przewidywalni także w sypialni. Przewidywalność i rutyna mogą w wielu sytuacjach okazać się bardzo pozytywne, jednak w związku potrafią być przyczyną wielu problemów. Jeśli nie postaramy się o zmianę swojego podejścia, to nasz związek może się rozpaść. Co w związku z tym możemy dla siebie zrobić, aby po latach bycia razem seks znów sprawiał nam przyjemność? Namiętność, która początkowo występuje pomiędzy dwojgiem ludzi można porównać do ognia palącego się w kominku. Wszyscy doskonale wiemy, że z chwilą, kiedy przestaniemy dokładać drwa do kominka, ogień bardzo szybko wygaśnie. Tak samo jest ze związkiem dwojga partnera. Jeśli nie będą podsycać łączącej ich na początku namiętności, to wygaśnie ona bardzo szybko.

Oczywiście, muszą tego chcieć oboje partnerzy, wysiłki tylko jednego z nich nie zakończą się sukcesem. Od czego zacząć? Przede wszystkim od rozmowy. Ale nie może to być rozmowa w czasie, której skupimy się na problemach dnia codziennego. Jej tematem powinny być nasze seksualne marzenia i potrzeby. Nie ma kobiety ani mężczyzny, którzy nie mieliby fantazji erotycznych. Tymi seksualnymi marzeniami warto podzielić się z partnerem. Rozmowa o swoich fantazjach erotycznych to pierwszy krok ku szczerości i zaufaniu. Zdecydowana większość par kocha się wieczorami. Są one czasem jedyną porą w ciągu dnia, kiedy po całym dniu pracy i obowiązków znajdujemy czas dla siebie. To błąd, o intymne relacje trzeba zadbać już od rana. Nie jest to wcale trudne, nie zajmie nam to też wiele czasu. Namiętny pocałunek przed wyjściem do pracy może dawać nadzieję na gorący wieczór. Z pewnością w czasie pracy piszemy wiele sms-ów do koleżanek, czy przyjaciółek.

Dlaczego nie możemy wysłać sm-sa „kocham cię” swojemu partnerowi/partnerce? Rutyna jest w stanie zrujnować najbardziej udany związek. Kochacie się zawsze w tym samym dniu tygodnia, w tej samej pozycji i oczywiście tylko i wyłącznie w sypialni? Jeśli tak, to pora to zmienić. Zmieńcie dzień, w którym się kochacie, zamieńcie sypialnię na łazienkę, pamiętajcie również o zmianie pozycji. To bardzo niewiele, ale przekonacie się sami, jak szybko może to zmienić temperaturę w waszym związku. Znajdźcie chwilę tylko dla siebie. Jeśli macie dzieci, będzie to wymagało trochę starań, ale na pewno uda się Wam znaleźć dla nich opiekunkę. Kiedy opiekunka zajmie się dziećmi, Wy możecie wybrać się na romantyczną kolację, czy wyjechać za miasto. Taka zmiana z pewnością wprowadzi jakąś, całkiem zresztą przyjemną, odmianę w Waszym życiu. Seksowne ciuchy, kwiaty i palące się świece w sypialni, erotyczne gry dla dwojga, wspólna kąpiel – pomysłów na wprowadzenie odmiany w sypialni jest całe mnóstwo.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?