Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Jak poprawić wygląd biustu

Piękne, jędrne i duże piersi to marzenie każdej kobiety. Ważne jest także to, aby miały one idealny kształt, podkreślając tym samym kobiecość właścicielki.

Natura bywa jednak kapryśna i wiele pań o idealnym biuście może tylko marzyć. Najczęściej wymienianym problemem są zbyt małe piersi.

Warto pamiętać, że istnieją różne sposoby na powiększanie biustu, niekoniecznie o charakterze chirurgicznym.

Poniżej prezentujemy kilka wskazówek i rad, jak powiększyć piersi.

Ćwiczenia fizyczne

Ćwiczenia fizyczne to najbezpieczniejszy sposób powiększenia piersi, adresowany przede wszystkim dla kobiet, które dążą do tego, aby piersi nabrały odpowiednich kształtów, elastyczności i jędrności, a przy tym stały się nieco większe.

Warto podkreślić, że ćwiczenia pozwalają zwiększyć objętość piersi bez konieczności zwiększania tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, jest to metoda całkowicie bezpieczna i efektowna.

Na uwagę zasługuje także fakt, iż podczas ćwiczeń optymalnie zwiększa się ilość krwi dostarczanej do znajdujących się w obrębie piersi tkanek – odpowiednie ukrwienie pozwala zachować jędrne i zdrowe piersi przez długi czas, niwelując pojawiające się oznaki starzenia.

Pompki

Pompki to proste ćwiczenie którego celem jest rozciągnięcie i zwiększenie objętości skóry oraz rozrost tkanek znajdujących się w obrębie piersi. Efektem tych działań są duże, piękne piersi, które z całą pewnością staną się niepodważalnym symbolem kobiecości.

Powiększenie biustu za pomocą wspomnianych pompek odbywa się w sposób kontrolowany, kobieta sama ustala wielkość piersi, którą chciałaby uzyskać.

Należy jednak pamiętać, że powiększenie biustu za pomocą pompki to proces długotrwały, wymagający samodyscypliny i wytrwałości. Konieczna jest również stała współpraca z lekarzem, którego zadaniem jest koordynowanie podejmowanych działań.

Tabletki

Tabletki na powiększenie biustu można stosować także w sytuacji, gdy piersi tracą swój pierwotny kształt i wygląd. W dużej mierze jest to wynik starzenia się skóry i zanikanie kolagenu oraz zmniejszona ilość hormonów odpowiedzialnych za jędrność i kształt piersi.

Skutecznym i jednocześnie bezpiecznym rozwiązaniem są tabletki Perfect Bust stymulujące wzrost piersi. Można je zakupić w sklepach internetowych takich jak ten: http://sekstalgia.pl, lub w stacjonarnym sex shopie. Warto jednak pamiętać, że istnieją sytuacje (np. ciąża i czas karmienia), w których stosowanie tej alternatywy jest niewskazane.

Kurację najlepiej skonsultować z zaprzyjaźnionym lekarzem.

Kremy

Sporym zainteresowaniem cieszą się kremy na powiększenie piersi. Jest to rozwiązanie bezpieczne, które można łączyć z alternatywnymi działaniami, np. ćwiczeniami czy masażem.

Konieczne jest jednak wykonanie odpowiednich badań, które wykluczą ewentualne przeciwwskazania lub alergię na którykolwiek ze składników wybranego kremu.

Metodę tę najlepiej i najbezpieczniej stosować pod okiem doświadczonego lekarza.

Hormony

Alternatywą dla chirurgicznego skalpela jest kuracja hormonalna. Powiększanie piersi metodą hormonalną polega na wstrzykiwaniu progesteronu i estrogenów – hormonów, które znajdują się w tkankach i odpowiadają za budowę i wielkość piersi.

Hormony podawane są w postaci zastrzyków, działanie to może wykonać wyłącznie doświadczony lekarz po uprzednim badaniu i wykluczeniu jakichkolwiek przeciwwskazań.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?