Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Jak sprawić erotyczną przyjemność kobiecie?

Wielu mężczyzn zastanawia się, w jaki sposób zaskoczyć swoją partnerkę i sprawić jej erotyczną przyjemność? Pomysłów jest wiele, warto jednak pamiętać, że najskuteczniejsze są najprostsze rozwiązania. Co ważniejsze, nie trzeba wydawać kroci, by sex był udany i niezapomniany.

Gra wstępna

Odpowiednia oprawa oraz aranżacja wieczoru we dwoje to przysłowiowa połowa sukcesu. Dla kobiety jest to wyraźne potwierdzenia uczucia, stanowiąca swoiste preludium udanego seksu.

Nie unikaj kontaktu fizycznego, romantyczny taniec, pocałunki, w dalszej kolejności wspólna kąpiel i masaż interesujące i niecodzienne elementy gry wstępnej.

Gadżety erotyczne – oryginalny dodatek

Kobiety posiadają inną naturę niż mężczyźni. Są bardziej delikatne, wrażliwe, przywiązują szczególną wagę do gry wstępnej oraz odpowiednich pieszczot, zarówno fizycznych, jak i słownych. Planując grę wstępną zaopatrz się w olejki lub wosk do masażu, zaproponuj swojej kobiecie romantyczną kolację, wspólną kąpiel i masaż. Pamiętaj o nastrojowej muzyce o przyćmionym świetle, doskonale sprawdzą się świece zapachowe. Warto także urozmaicić posiłek naturalnymi afrodyzjakami – wbrew pozorom nie trzeba szukać daleko, wystarczy szampan, dobre wino, czekolada lub truskawki. Oprawa wieczoru pobudza kobietę, zwiększając jej potencje i ochotę na sex. Unikaj pospiechu, zachowaj spokój, pozwól odczuć swojej partnerce, że jest pożądana i kochana. Nie unikaj czułych słów. Mężczyźni z natury są mało wylewni, rzadko mówią o uczuciach, co w rzeczywistości jest dużym błędem – kobiety wręcz uwielbiają słowne pieszczoty, czułe słówka, kwiaty i upominki, nawet drobne. Odpowiednia oprawa oraz aranżacja wieczoru we dwoje to przysłowiowa połowa sukcesu. Dla kobiety jest to wyraźne potwierdzenia uczucia, stanowiąca swoiste preludium udanego seksu. Nie unikaj kontaktu fizycznego, romantyczny taniec, pocałunki, w dalszej kolejności wspólna kąpiel i masaż, interesujące i niecodzienne elementy gry wstępnej.

Gadżety erotyczne – oryginalny dodatek

Coraz więcej osób decyduje się korzystać z gadżetów erotycznych. Bez wątpienia jest to doskonały sposób, by pobudzić partnerkę i zapewnić jej niezapomniane doznania erotyczne, należy jednak pamiętać, że partnerka powinna respektować tego typu rozwiązania. Co prawda istnieją propozycje, które sprawdzą się w każdej sytuacji – świece zapachowe czy olejki do masażu to gadżety, które można używać bez obaw. Ostrożność należy jednak zachować w przypadku mocniejszych gadżetów. Przykładem może być tutaj wibrator – niewielkie rozwiązanie, za którego pomocą można zapewnić kobiecie wyjątkowy orgazm. Należy jednak pamiętać, że znaczna grupa kobiet nie godzi się na używanie wibratora, co należy uszanować, dostosowując grę wstępną do oczekiwań i potrzeb partnerki. Doskonałym gadżetem są również towarzyskie gry erotyczne, które pozwalają urozmaicić i uatrakcyjnić erotyczne igraszki, zapewniając partnerom doskonałą zabawę oraz niezapomniane doznania erotyczne. Warto pamiętać, że urozmaicony, atrakcyjny sex to najprostszy i najskuteczniejszy sposób na udany i trwały związek.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?