Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Jak zwalczyć rutynę w łóżku?

Nie jest żadną tajemnicą to, że pary z długoletnim stażem po jakimś czasie odczuwają coraz mniejsze zainteresowanie seksem. Czasem dotyczy to jednego z partnerów, ale zdarza się również, że spotkania w sypialni stają się dla obydwojga kochanków zwykłym obowiązkiem. Może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale problemy czy też nuda w łóżku mogą mieć naprawdę duży wpływ na nasze codzienne życie i relacje w związku. Dlatego też, warto zatroszczyć się o to by nasze życie seksualne wciąż dostarczało nam wielu emocji, dzięki czemu będziemy szczęśliwsi i z pewnością nie przyłapiemy partnera na przeglądaniu stron , których zawartością są ogłoszenia towarzyskie.

Przede wszystkim szczerość

Jeżeli relacje między partnerami zostały już zachwiane i nie jesteśmy zadowoleni z tego w jaki sposób przebiega nasze życie erotyczne, musimy włożyć trochę pracy w ich odbudowanie. Nic przecież nie stanie się samo, w związku z czym musimy poświęcić nieco czasu na znalezienie przyczyny kłopotów i możliwych ich rozwiązań.

Niezwykle ważna w każdym związku jest szczerość oraz umiejętność rozmawiania ze sobą. Jeśli nie mówimy o tym, że jest nam źle, partner może się tego zwyczajnie nie domyślić. Dokładnie tak samo jest w przypadku gdy nie czerpiemy przyjemności z seksu. Dlatego kiedy czujemy, że coś jest nie tak powinniśmy jak najszybciej porozmawiać o tym z ukochaną osobą i wspólnie zastanowić się jak można zmienić tą sytuację. Często już sama szczera rozmowa może sprawić, że poczujemy się lepiej. A kiedy poznamy swoje wzajemne potrzeby oraz preferencje, które czasem ulegają zmianie z biegiem czasu, będziemy w stanie zastanowić się co zmienić aby nasz seks znów był dla nas przyjemnością. Nie ma sensu skrywać przed drugą osobą naszych fantazji, bo może się okazać, że ich realizacja na zawsze odmieni nasz seks. W tej sytuacji jednak musimy pamiętać o tym by każdy z partnerów czuł się komfortowo. Nie można zatem zmuszać drugiej osoby, na przykład do wypróbowania jakiejś nowej zabawy w łóżku, jeżeli nie jest ona do niej przekonana.

Odpowiednie przygotowanie

Jeśli uda nam się w końcu porozmawiać i zdecydować, że dokonamy pewnych zmian w naszym życiu erotycznym, ważne jest także aby stworzyć odpowiedni nastrój, który nawet na długo przed seksem rozpali nasze zmysły. Czasem mogą być to niewielkie gesty, które krok po kroku będą nas przybliżały do wielkiej ekstazy.

Jeśli nie do końca wiemy jak to zrobić i potrzebujemy jakiejś porady zawsze możemy skorzystać z podpowiedzi. Można chociażby odwiedzić fachowy blog erotyczny czy portal, na którym znajdują się często bardzo pomocne artykuły. Nie musimy się tego wstydzić, bo nie jest to nic niewłaściwego, a na pewno może podsunąć nam naprawdę ciekawe pomysły, które zachwycą naszego partnera. Warto nawet zachęcić naszą drugą połówkę do tego aby również przejrzała taki blog, bo być może zainteresuje ją coś zupełnie innego niż nas.

Dla osób, które nie boją się wyzwań bardzo dobrym pomysłem jest skorzystanie z różnego rodzaju gadżetów erotycznych, których obecnie mamy naprawdę wiele do wyboru. Oczywiście nie każdy jest od razu otwarty na tego typu wrażenia, ale warto spróbować, bo może się okazać, że nawet zwykły wibrator może znacząco podnieść temperaturę w naszej sypialni.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?