Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Ile za godzinkę?

Ile kosztuje godzina zabawy z dziewczyną w naszym kraju? Czy jest różnica, w jakim województwie mieszkamy? Jeśli tak, to gdzie najtaniej? Jak duże są rozpiętości cen w Polsce? Zapewne wielu z Was zadawało sobie choć raz takie pytania. Postanowiliśmy zbadać ten temat głębiej. W tym celu zebraliśmy statystyki z ponad 40 polskich stron zawierających ogłoszenia towarzyskie.

Średnie ceny za godzinę płatnego seksu

Na pierwszy ogień sprawdziliśmy średnie ceny usług towarzyskich - zarówno w skali kraju jak i w poszczególnych województwach. Okazało się, że godzina płatnego seksu w Polsce kosztuje średnio 155PLN. Ceny w poszczególnych regionach kraju są dość podobne. Wahania między poszczególnymi województwami sięgają tylko do 26%. Najtaniej wypadły województwa lubuskie i kujawsko-pomorskie - tam zapłacimy średnio mniej niż 120PLN/h. Najdroższa okazało się województwo mazowieckie, co łatwo było przewidzieć. Średnia cena sięga tam 157PLN/h. W czołówce najdroższych regionów znalazły się też takie regiony jak województwo świętokrzyskie (150PLN) i dolnośląskie (149PLN).

Statystyki kłamią

Zdajemy sobie sprawę, że ograniczenie się tylko do uśrednionej ceny może nie dać wystarczająco dobrej orientacji w temacie. Wszak nie jeden z nas zdał sobie z tego sprawę słysząć choćby o średniej krajowej. Problem z wartością średnią jest taki, że nie mierzy on w żaden sposób rozpiętości cen. Aby lepiej zbadać sprawę sprawdziliśmy jakie są rozkłady cen - zarówno w ogólnej statystyce jak i dla każdego województwa z osobna.
Jeśli szukamy taniego seksu to powinniśmy udać się do województw kujawsko-pomorskiego, łódzkiego lub małopolskiego. Jeśli w tym regionach dojdzie do spotkania sponsorowanego, to jest największe prawdopodobieństwo, że zapłacimy nie więcej niż 100PLN za godzinę. Ciekawe jest, że jeśli wziąć pod uwagę rozkład cen, a nie tylko prostą średnią jak poprzednio, to nawet Warszawa (województwo mazowieckie) nie wypada tak źle. Aż 18,90% mazowieckich dziewczyn oferuję usługi w cenie nie przekraczającej 100 złotych.
Natomiast, Warszawa znacząco wyróżnia się jeśli chodzi o udział ofert powyżej 300PLN/h. Oznacza to, że w tym regione znajdziemy najwięcej tzw. "eskluzywnych dziewczyn". To właśnie ten fakt, tak mocno zawyżył średnią policzoną w poprzednim paragrafie.

Podsumowując, jeśli szukamy taniego seksu najłatwiej będzie o to w województwach kujawsko-pomorskim, łódzkim, małopolskim i - o ironio - mazowieckim. W tych regionach przynajmniej co piąta dziewczyna oferuje swe usługi w cenie nie przekraczającej 100PLN/h. Rekordzistą jest tutaj województwo kujawsko-pomorskie, gdzie dotyczy to ponad 1/3 div.
Najwięcej ofert VIP odnajdziemy natomiast w województwie mazowieckim. Tutaj ponad połowa ofert wiąże się z wydaniem przynajmniej 200PLN, a co piąta dziewczyna oczekuję gratyfikacji od 300PLN wzwyż.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?