Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Co to jest fisting?

W łóżku wiele osób pozbywa się zahamowań i pozwala włożyć sobie do pochwy lub odbytu wiele rzeczy. Zwykłe wibratory i korki analne? Nuda! Sięgamy po coraz bardziej wymyślne gadżety, szukając czegoś nowego, a przecież przyjemność mamy (dosłownie) na wyciągnięcie ręki - to fisting!

Pięść w służbie przyjemności

Dłonie są bardzo często wykorzystywane w trakcie seksu - w końcu to nimi rozbieramy się i ściągamy ubrania z partnerki, to one pomagają eksplorować ciało drugiej połówki, dotykamy nimi intymnych miejsc. Fisting (od angielskiego “fist”, co oznacza pięść) polega po prostu na wprowadzaniu całej dłoni (zazwyczaj zaciśniętej w pięść) do odbytu (wtedy jest to fisting analny) lub do pochwy (fisting pochwowy). Ten rodzaj zabaw może być płytki, dłoń wsuwana jest do głębokości nadgarstka, a bardziej doświadczeni kochankowie uprawiają fisting głęboki (lub nasycony), w którym dłoń wkładana jest aż do łokcia. Brzmi ekstremalnie? Może trochę tak, ale liczne doświadczenia pokazują, że wszystko jest możliwe.

Fisting to nic złego!

Wiele osób boi się wyjść poza swoją strefę komfortu, szczególnie kiedy chodzi o seks. Niektórzy faceci muszą, dosyć mocnymi argumentami, przekonywać swoje partnerki do seksu oralnego, o fistingu mogą pomarzyć. Wielu osobom kojarzy się to pewnie ze zboczeniem, nienasyceniem seksualnym czy też potrzebą odczuwania bardzo mocnych bodźców. W rzeczywistości jednak fisting to nic złego! To tylko kolejna forma seksu, którą niektórzy lubią. Jeżeli przed spróbowaniem tego hamuje Was poczucie, że to coś nieodpowiedniego, to jak najszybciej się tego poczucia pozbądźcie!

Czy fisting to rozwiązanie dla każdej pary?

Nie każdy znajdzie przyjemność w fistingu, jest to bardzo indywidualna sprawa. Oczywiście można wypróbować tej techniki samodzielnie, jednak przez ograniczoną długość naszych ramion bywa to bardzo trudne i można co najwyżej spróbować płytkiego fistingu. Na szczęście na rynku są dostępne masturbatory w kształcie dłoni, które pozwalają na samodzielne cieszenie się fistingiem. Taki masturbator może być pomocny, kiedy chcemy z partnerem lub partnerką spróbować podwójnego fistingu.

Jak przygotować się do fistingu?

Fisting oczywiście wymaga pewnego przygotowania, nikt z marszu nie da rady wprowadzić ręki aż po łokieć do pochwy lub odbytu. Na początek zacząć należy od wprowadzania kilku palców, potem dłoni, a dopiero po kilku próbach można pokusić się o coś więcej. Zazwyczaj więcej przygotowania i treningów wymaga fisting analny, a dla zachowania higieny warto przed zrobić lewatywę i się wykąpać. Na pewno pomocne będą żele nawilżające, które zwiększą poślizg i pomogą wprowadzić dłoń do środka.

Nie bez znaczenia jest aspekt psychologiczny, w końcu taka aktywność wymaga pewnego wyczucia i zaufania z obydwu stron. Przerwanie ściany jelita, uwięzienie ręki w środku, wystąpienie infekcji - to wszystko jest realne i możliwe, jeżeli jedna strona nie będzie umieć wysłuchać drugiej.

Jakie ruchy wykonywać w środku? Najczęstszy ruch to tak zwane “boksowanie”, który polega na szybkim poruszaniu ręką w przód i w tył. Intensywność pieszczot należy dopasować do własnych możliwości fizycznych, bo podczas bardzo intensywnej zabawy łatwo o uszkodzenie ciała.

Fisting to z pewnością intrygująca aktywność seksualna, ale w końcu wszystko jest dla ludzi. Jeżeli zawsze Was interesowała, to po prostu weźcie się do dzieła!

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?