Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Kulki gejszy – rodzaje

Kobiety, które planują zakup kulek gejszy, zastanawiają się jaki rodzaj powinny wybrać – czy kupić kulkę pojedynczą czy może lepiej dwie? Lepsze będą małe czy duże, lekkie czy może ciężkie kulki? Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów kulek oraz wiele modeli. Nie ma się co dziwić, że planując zakup można dostać zawrotów głowy. Podstawowa zasada jest taka, że pojedyncze kulki poleca się przede wszystkim kobietom początkującym, które dopiero będą zaczynały swoje przygody z kulkami gejszy i chcą po prostu się przekonać, czy ćwiczenia mięśni Kegla przypadną im do gustu. Kulki pojedyncze będą także odpowiednim wyborem dla kobiet cierpiących na tyłozgięcie szyjki macicy czy opadanie narządów wewnętrznych. Ponad to te z pań, które mają niewielką i zarazem ciasną pochwę, czy kobiety o drobnej budowie ciała, także powinny decydować się na zakup kulek pojedynczych. Z kolei modele kulek gejszy wyposażone w dwie kulki są przede wszystkim skierowane dla kobiet o typowej budowie ciała, u których nie stwierdza się opisanych wcześniej przeciwwskazań. Kobiety, które rodziły naturalnie także powinny zdecydować się na kulki podwójne.

Jedną z najważniejszych kwestii, którą musimy rozstrzygnąć podczas zakupu kulek gejszy jest ich rozmiar. Warto pamiętać, że w przypadku kulek gejszy nie istnieje pojęcie rozmiaru uniwersalnego, który będzie odpowiedni dla wszystkich kobiet. Czym wobec tego należy się kierować podczas zakupu? Kobiety początkujące powinny wybierać kulki o większych rozmiarach, oscylujących w granicach 3,6 cm i nie należy obawiać się modeli o większej średnicy. Przede wszystkim dlatego, że pochwa jest organem niezwykle elastycznym i bez problemu dostosowuje się do różnych sytuacji (na przykład do znacznego rozszerzenia podczas porodu). Większe kulki powinny także wybierać kobiety, których mięśnie Kegla są słaba oraz te mające luz w pochwie powstały w wyniku naturalnego porodu. Wybierając większe kulki kobiety mają możliwość wyraźnie poczuć jak mięśnie dna miednicy będą się na nich zaciskać. Dodatkowo, większe kulki nie mają możliwości zmieniać swojej pozycji.

Jest to istotne z tego powodu, że stabilna pozycja kulek wewnątrz waginy jest elementem niezbędnym, by ćwiczenia przyniosły oczekiwany skutek. Mniejsze kulki są z kolei odpowiednie dla kobiet, które już rozpoczęły trening mięśni Kegla. Wytrenowane mięśnie są silne i bez problemu poradzą sobie ze złapaniem kulek o mniejszej średnicy. Jeśli chodzi o wagę kulek, początkowo warto sięgnąć po lżejsze modele, które łatwiej będzie utrzymać w pochwie – niewytrenowane mięśnie spowodują, że cięższe kulki mogą po prostu wypadać. Wraz z upływem czasu, można stopniowo zacząć zwiększać ciężar stosowanych kulek. Dobrym pomysłem może być np. zakup zestawu składającego się z kulek o różnej masie. Dzięki temu można dopasować kulki do potrzeb użytkowniczki oraz stopnia wytrenowania mięśni. Dokonując zakupu warto także zwrócić uwagę na materiał i jakość wykonania kulek gejszy. Błona śluzowa wyścielająca pochwę jest delikatna, z tego powodu kulki powinny być gładko wykończone. Pozwoli to uniknąć podrażnień.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?