Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Afrodyzjaki dla kobiet i mężczyzn

Afrodyzjaki były znane i stosowane już w starożytności. Ich główną zaletą jest to, że pozwalają optymalnie cieszyć się intymnością, doznaniami cielesnymi, a także przeżywać rozkosz, jaką zapewnia sex. Niegdyś zakazane, stanowiące temat tabu, używane w tajemnicy lub prze osoby o niezbyt chlubnej reputacji, wraz z upływem czasu stały się jednym z ważnych elementów życia intymnego. Mogą z nich korzystać zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Starożytne korzenie hiszpańskiej muchy

Hiszpańska mucha uznawana jest za najbardziej skuteczny afrodyzjak. Wystarczy kilka kropel dodanych do napoju, by optymalnie pobudzić libido i zapewnić niezapomniane przeżycia erotyczne. Jest to afrodyzjak, który bez obawy mogą stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Mało kto wie, że geneza hiszpańskiej muchy sięga starożytnego Egiptu. Afrodyzjak ten był stosowany m.in. przez Nerona, Casanowę i Don Juana, a wiec postaci, które w historii zapisały się jako wyjątkowi kochankowie. Z dobrodziejstw miłosnego eliksiru korzystali także faraonowie, cesarzowie i królowie. Można więc stwierdzić, że w dawnych czasach afrodyzjaki były zastrzeżone wyłącznie dla wielkich tego świata. Czasy się jednak zmieniły, mentalność ludzi także. Obecnie z afrodyzjaków może skorzystać każdy, fakt ten w dużej mierze wynika z tego, że są one dostępne niemalże dla każdego – można je kupić w sex shopach, w sklepach internetowych, sex shop: feromony i afrodyzjaki, a niekiedy nawet w aptekach. Zwiększają libido i wzmacniają potencje, idealnie działają zarówno na mężczyzn, jak i na kobiety. Jest to produkt całkowicie naturalny, a więc bezpieczny dla zdrowia i jednocześnie skuteczny – efekty widoczne są nawet kilkadziesiąt minut po spożyciu.

Johambina – afrodyzjak i środek odchudzający

Johambina to znany od lat afrodyzjak, który posiada także działanie odchudzające. Johambina bardzo korzystnie wpływa na libido, poprawiając potencje oraz sposób przeżywania doznań erotycznych, skutecznie likwiduje także problemy z erekcją. Jest to produkt całkowicie naturalny, pozyskiwany z kory i liści johimby – drzewa, które można spotkać w Afryce. Johambina uznawana jest za silny i skuteczny afrodyzjak. Dostępny w aptekach i sex shopach produkt, to johambina modyfikowana syntetycznie, a więc środek, który zawiera właściwości chemiczne. Działanie johambiny można zauważyć już po kilkudziesięciu minutach i utrzymuje się ono przez długi czas. Naukowo potwierdzone są także odchudzające działania johambinby – jest to silnie działający środek odchudzający, należy jednak pamiętać, że powinien on być stosowany wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Skuteczność afrodyzjaków

Afrodyzjaki są najczęściej stosowane przez osoby, które z różnych przyczyn mają problemy z potencją oraz szeroko rozumianą seksualnością. W zależności od potrzeb, mogą być one stosowane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Należy jednak przestrzegać zaleceń zawartych w ulotce informacyjnej, a w razie jakichkolwiek wątpliwości skonsultować ten fakt z lekarzem lub farmaceutą. Większość afrodyzjaków nie wywołuje skutków ubocznych ani zmian alergicznych, należy jednak pamiętać, że istnieją przeciwwskazania zdrowotne, które dotyczą przede wszystkim chorób przewlekłych wysokiego ryzyka. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?