Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Jak zrobić dobrą minetę?

Seks oralny to świetna zabawa dla aktywnej i biernej strony! Jeżeli nauczysz się robić dobrą minetę, to masz jak w banku, że twoja kobieta będzie codziennie starała się zaciągnąć cię do łóżka. Chociaż wielu facetów myśli, że to bardzo trudna do opanowania sztuka, to można się tego nauczyć.

Po pierwsze - nie ma uniwersalnej instrukcji

Jeżeli chciałbyś znaleźć tutaj uniwersalną instrukcję robienia dobrej minety, to niestety jej tutaj nie pokażemy. Powód jest prosty - każda kobieta ma inne preferencje! Właśnie dlatego każda mineta powinna być trochę inna. Ba! Nawet Twoja dziewczynka może jednego dnia mieć ochotę na mocne ssanie, a drugiego na delikatne łaskotanie. Kluczem do cudownego seksu oralnego i niezapomnianych orgazmów jest umiejętność słuchania potrzeb swojej kochanki. O seksie najlepiej rozmawiać w trakcie niego, więc zachęcaj swoją kobietę do tego, aby po prostu dała Ci znać, kiedy coś jej się spodoba. To Twoja partnerka musi Ci pokazać, co jej się najbardziej podoba.

Rozpal ją całą!

Pamiętaj, że kobieta pełna jest stref erogennych i żadna z nich nie jest mniej ważna. Chcesz dać jej nieziemską przyjemność? Więc dobrze ją rozgrzej i nie skupiaj się tylko na najbardziej intymnych częściach ciała. Nie schodź od razu na dół i nie przystępuj do działania tak, jakby to był jakiś przykry obowiązek. Poczekaj chwilę, a jej łechtaczka i wargi sromowe staną się bardziej ukrwione, więc każdy pocałunek będzie lepiej odczuwalny.

Zmieniaj pieszczoty

Już wiesz, co lubi Twoja partnerka i stawiasz na sprawdzony sposób? Takie popadanie w rutynę nie jest fajne, szczególnie że po długich i monotonnych pieszczotach łechtaczka oraz wargi sromowe mogą stać się mniej wrażliwe. Żeby nie dopuścić do takiego “zmęczenia materiału” w trakcie zmieniaj pieszczoty, zrób sobie przerwę na to, aby popieścić resztę jej ciała, albo zacznij działać palcami.

Łechtaczka to nie wszystko

Łechtaczka to najbardziej wrażliwy punkt i jej pieszczoty potrafią chyba każdą kobietę doprowadzić do ekstazy. Podczas robienia minety nie możesz się jednak skupiać tylko i wyłącznie na łechtaczce. Staraj się dokładnie wypieścić każdy centymetr jej cipki, na pewno będzie Ci za to wdzięczna. Podczas seksu oralnego możesz też włożyć palce do środka i próbować odnaleźć punkt G.

Liż, ssij, gryź bez wstydu!

Dobra mineta musi być przyjemna, a nie estetyczna. Może i na filmach wygląda ona inaczej, ale w prawdziwym życiu pojawiają się różne odgłosy, które na pewno nie są powodem do wstydu. Liż, ssij, gryź, zataczaj kręgi językiem, dmuchaj i zasysaj jej cipkę, nie zwracając uwagi na inne sprawy. Twoja kobieta na pewno będzie tak wniebowzięta, że na pewno nie zwróci uwagi na odgłosy mlaskania dobiegające z dołu.

Trening czyni mistrza

Zrobienie dobrej minety może nie udać się za pierwszym razem, tak samo, jak może nie wyjść za dziesiątym czy dwudziestym razem. Najważniejsze jest jednak, żeby się nie poddawać i ciągle próbować czegoś nowego. Jeżeli pomimo wielu prób nadal nie odnotowujesz sukcesu, to spróbuj pieścić partnerkę w zupełnie inny sposób, w końcu jest tyle sposobów dawania przyjemności, że jest naprawdę w czym wybierać!

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?