Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Swingersi - sex anonse

Niemal od zawsze ludzie poszukują sposobów na urozmaicenie swojego życia seksualnego. Najczęściej jest to wypróbowywanie nowych pozycji seksualnych, wprowadzanie do naszej gry wstępnej zabawek erotycznych albo odgrywanie pewnych ról w łóżku. Osoby, które uznają, że takie rzeczy wciąż nie zapewniają im jednak oczekiwanych doznań szukają innych sposobów na to by seks stał się jeszcze ciekawszy. Jednym z nich jest zostanie swingersem, co po latach zapomnienia znów staje się bardzo popularne na całym świecie, w tym także w Polsce.

O co chodzi w swingowaniu?

Sięgając do korzeni słowa swing, dowiemy się, że z języka angielskiego oznacza to po prostu huśtanie się czy też kołysanie. Jeśli jednak zapytać co oznacza swingowanie w kontekście seksu, to jest to zupełnie coś innego. W swingowaniu chodzi bowiem o to aby wymieniać się swoimi partnerami seksualnymi lub też po prostu uprawiać seks grupowy, a wszystko to podczas wspólnych spotkań.

Wielu osobom swingowanie może się wydać czymś zupełnie nowym, ale w rzeczywistości jest to forma aktywności seksualnej, który była już praktykowana w poprzednich stuleciach. Warto tutaj chociażby przypomnieć hippisów, którzy przywrócili i co najważniejsze upowszechnili taką formę współżycia w XX wieku. Była to dla nich nie tylko możliwość doświadczenia nowych doznań w czasie seksu, ale również forma duchowego wyzwolenia i przeciwstawienia się obowiązującym w społeczeństwie zasadom.

Dzisiaj swingowanie to przede wszystkim sposób na urozmaicenie naszego życia erotycznego i nowy rodzaj przyjemności. Osoby, które chcą stać się swingersami, najczęściej udostępniają swoje oferty w Internecie, gdzie umawiają się na takie właśnie randki z innymi parami czy większymi grupami osób. Co więcej, na sex anonse odpowiadają również single, którzy chcą spróbować swingowania. Fakt, iż stają się one coraz bardziej popularne w naszym kraju sprawia, że nie jest trudno trafić na sex ogłoszenia dotyczące właśnie tego typu spotkań. Oczywiście swingowanie nie jest dla każdego, gdyż narusza bardzo ważną barierę, która istnieje u większości osób, a jest nią dzielenie się swoim partnerem, z którym zwykle łączą nasz więzi nie tylko erotyczne ale także emocjonalne.

Ryzyko swingowania

Oczywiście jak każda zabawa erotyczna, która zalicza się do grupy dość ekstremalnych niesie za sobą pewne niebezpieczeństwa. Najbardziej oczywistymi są konsekwencje zdrowotne, zwłaszcza jeżeli osoby, z którymi swingujemy są całkowicie obce. Jeśli bowiem odpowiednio się nie zabezpieczymy możemy zarazić się groźnymi chorobami wenerycznymi.

Poza problemami na tle zdrowotnym, możemy mieć również kłopot z naszymi emocjami czy późniejszymi zachowaniami seksualnymi. Nawet jeżeli jesteśmy w stu procentach pewni, że chcemy być swingersami, może się okazać, że obraz naszego ukochanego czy ukochanej uprawiających seks z kimś innym na zawsze pozostanie w naszej głowie i zniszczy relacje nas łączące. Może się także zdarzyć, że swingowanie stanie się dla nas o wiele przyjemniejszą formą seksu aniżeli tradycyjny seks z partnerem i przestanie nas on zupełnie interesować. Zanim zatem zdecydujemy się na to doświadczenie warto poznać wszystkie jego wady i zalety.

4 komentarze:

wtorek, 03 sierpnia 2021 08:27 przez ~Tomasz

Zapraszam do mnie na sex w tej chwili sexy girls wiek 18 38 sposroing 500zł moj lok to wieś Wąsewo kuj pom nie mam samochód

Odpowiedz
niedziela, 04 lipca 2021 18:50 przez ~Monia989

Cześć panowie jestem chętna na spotkanko z miłym dyskretnym panem. Wiek nie gra roli, liczy sie dobre towarzystwo. Na studiach miałam tyle nauki że nie było czasu gdzieś wyjść a jednak trzeba się zabawić trochę w wakacje. Jeżeli jesteś zainteresowany – proszę, odwiedź mój profil a napewno się dogadamy. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika69

Odpowiedz
niedziela, 05 lipca 2020 18:32 przez ~Matti

Mam chęć spotkać się ze starszo kobieto żeby ją zadowolić i spełnić skryte marzenia pisać chętne Dziękuję z góry 502910248

Odpowiedz
czwartek, 11 stycznia 2018 17:11 przez ~Adam 32

Chętnie sie spotkam zap panie

Odpowiedz

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?