Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Urlop z seksem w tle czyli seks turystyka

Seks turystyka nie jest żadną nowością, już w latach 20. XX wieku tajemnicą poliszynela było to, że bogaci przedsiębiorcy jeździli do Szanghaju, Amsterdamu czy Paryża nie tylko po to, aby ubijać interesy. Wraz z biegiem czasu zmieniły się tylko miejsca, chętniej wybierane są egzotyczne kierunki, a malejące ceny biletów lotniczych i wycieczek sprawiają, że coraz więcej osób może pozwolić sobie na urlop z pieprzykiem. Amerykanie, Anglicy oraz Niemcy już od wielu lat z powodzeniem uprawiają seks turystykę, Polacy zaczynają ich doganiać.

Miłość pośród egzotyki

Co jest takiego w seks turystyce, że co roku przyciąga wiele osób? W końcu seks biznes ma się dobrze w każdym miejscu na świecie i zawsze można znaleźć przedstawicielkę najstarszego zawodu na świecie, która chętnie wymieni swoje ciało za gotówkę. Może to inne powietrze i klimat, a może możliwość bardzo bliskiego obcowania z kobietą innej rasy tak mocno działa na wyobraźnię? Trudno powiedzieć, ale jedno jest pewne - biznes jest w ciągłym ruchu. Najpopularniejsze ośrodki seks turystyki, taki jak Pattaya w Tajlandii, jeszcze kilkadziesiąt lat temu były tylko małymi wioskami. Teraz przechodząc po ich ulicach trudno zdecydować do którego klubu go-go wejść i którą dziewczynę zabrać ze sobą do hotelu. Na pewno nie bez znaczenia jest złudne poczucie tego, że za seks w rzeczywistości się tam nie płaci. Europejskie prostytutki są po prostu droższe, przed umówieniem się na całą nocą chcą być opłacone z góry i ustalić wszystkie warunki. W Tajlandii, Kenii czy Kambodży wszystko odbywa się trochę inaczej. Dziewczyny kokietują, zabawiają i chętnie pójdą do hotelu z nowo poznanym mężczyzną, o pieniądzach mówią za to dyskretnie.

Męskie seks wakacje

To właśnie mężczyźni zazwyczaj wybierają Tajlandię, Kambodżę, Indonezją, Kenię, rosnącą popularnością cieszy się Riwiera Turecka oraz Wyspy Kanaryjskie. Ponoć takie urlopy z pieprzykiem mocno wciągają - nic dziwnego, od tylu pięknych kobiet każdemu może zawrócić się w głowie. Kluby go-go mniej lub bardziej oficjalnie reklamują swoje usługi, a chętne na seks dziewczyny same wyszukują Europejczyków, którzy mogliby być nimi zainteresowani. W Azji bardzo popularne są salony masażu, które pod tą nazwą oferują seks oralny lub klasyczny stosunek.

W Tajlandii prostytucja jest teoretycznie nielegalna, ale to tylko teoria, praktyka pokazuje zgoła odmienne zwyczaje. Dziewczyny, pracujące jako prostytutki, są uważane za bardzo obrotne i sprytne, skoro w jeden wieczór mogą zarobić tyle, co ich koleżanki zarobią przez miesiąc w fabryce. Często to rodzice namawiają młode i ładne córki do wzięcia się za bogatych panów z Europy i Stanów.

Po latach wyjeżdżania na seks wakacje wielu Europejczyków, Amerykanów czy Australijczyków decyduje się osiąść na stałe w jednym z egzotycznych krajów. Ich niemiecka, francuska lub amerykańska emerytura w zupełności wystarczy do tego, aby zapewnić życie na wysokim poziomie. Bywa, że prostytutce uda się poślubić jednego ze swoich klientów, co od razu podnosi status całej jej rodziny. Takie sytuacje to jednak rzadkość, w końcu, po co brać ślub, skoro codziennie można budzić się z nową kochanką w łóżku?

Kobiety też wybierają seks turystykę

Kobiety wcale nie pozostają dłużne i temat seks turystyki dotyczy ich tak samo, jak mężczyzn. Jedyną różnicą jest to, że dla nich seks jest trochę mniej ważny niż uczucie złudnej miłości i romans. Egipt, Tunezja, Gambia, Senegal, Jamajka - to te kraje są najczęściej wybierane przez kobiety. W przeciwieństwie do mężczyzn, kobiety nie zawsze jadą na wakacje z jasnym celem, za to tubylcy doskonale wiedzą, że jeżeli odpowiednio pokierują znajomością, to mogą na tym nieźle zyskać. W Egipcie można nawet zawrzeć tymczasowe małżeństwo, zwane orfi, które pozwala takiej parze na swobodne podróżowanie razem, wynajmowanie mieszkania czy pokoju hotelowego, a po wszystkim dokumenty wystarczy podrzeć i małżeństwo jest rozwiązane.

Kochankami miejscowych zazwyczaj zostają dojrzałe kobiety, którym w związku małżeńskim lub po rozwodzie brakuje czułości i bliskości. Chcą poczuć się seksownie i mieć swojego adoratora, co od mężczyzn wymaga więcej czasu i zaangażowania niż samo pójście do łóżka, ale daje także lepsze owoce. W końcu kto nie chciałby wymienić kilkuset miłosnych smsów i maili (zazwyczaj takich samych dla każdej kochanki), za przepustkę do Stanów lub Europy, wsparcie finansowe lub pomoc w założeniu własnego biznesu?

Seks turystyka staje się normą?

Seks turystyka przestaje być tematem tabu i coraz więcej zagranicznych biur podróży oferuje specjalne wyjazdy, nastawione na ten rodzaj rozrywki. Czy seks wakacje staną się normą? Raczej nie, bo mimo wszystko nie jest to styl życia, który wybierają wszyscy. Wyjazdy w poszukiwaniu egzotycznych kochanek i kochanków to żadna nowość, po prostu teraz zaczynamy robić to trochę bardziej otwarcie i nie wstydzimy się już swoich seksualnych przygód. Jeżeli zawsze chciałeś wyjechać na urlop z seksem w tle, to może najwyższy czas to zrobić i przekonać się na własnej skórze, czy warto?

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?