Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Dziesięć najczęstszych błędów mężczyzn w seksie

Seks, kto go nie lubi? Towarzyszy nam od zawsze i jest naprawdę przyjemną formą spędzania czasu. Można by przepuszczać, że poczynając od początków ludzkości, mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby wyeliminować najczęstsze błędy mężczyzn w seksie… ale wcale tak się nie stało! Poznaj 10 najczęstszych błędów mężczyzn w seksie, żeby wiedzieć, czego się wystrzegać i jak zadowolić kobietę.

1. Brak gry wstępnej

Seks bez gry wstępnej? Też może być fajny, kiedy temperatura szybko rośnie i obydwie strony mają ochotę na szybkie rozładowanie napięcia. Zdecydowanie większość zbliżeń jednak tak się nie odbywa, potrzeba trochę czasu i drażnienia przed całą akcją. Panowie powinny pamiętać o grze wstępnej, bo przecież to nie tylko przyjemność dla ich partnerek, ale także dla nich samych. Chyba nie ma lepszego widoku niż kobieta, która dosłownie ma mokro w majtkach przez mężczyznę!

2. Wejście smoka w drugą dziurkę…

Seks analny to fantazja wielu facetów, jednak nie zawsze wiedzą, jak do anala namówić kobietę. Część mężczyzn wybiera więc metodę na wejście smoka - podczas seksu “przypadkiem” trafiają zamiast do cipki prosto w pupę, licząc, że ich partnerce się to spodoba. Nie, nie spodoba się to jej, bo życie to nie film porno, gdzie takie akcje są początkiem świetnej, analnej zabawy. W najlepszym wypadku kobieta tylko krzyknie, w najgorszym obrazi się i przez długi czas będziesz musiał jechać na ręcznym...

3. Zazdrość o wibrator

Gadżety erotyczne mają służyć temu, aby urozmaicić życie seksualne, a nie temu, aby powodować kłótnie. Wielu mężczyzn myśli, że skoro ich kobieta do łóżka zabiera dildo, to jest to jasny znak, mówiący o tym, że nie jest w stanie jej zadowolić. Kłótnia z powodu wibratora to chyba jedna z najbardziej absurdalnych sytuacji, a kobieta w 99% nie ma złych intencji - po prostu chce spróbować czegoś innego.

4. Narastająca frustracja z powodu kutasa

Każdy facet ma chociaż raz w życiu taki dzień, kiedy nic mu nie wychodzi i… nic mu nie staje. Brak erekcji to nic strasznego, ale wielu facetów podchodzi do tego nerwowo, z frustracją i starają się nawet oskarżyć swoją partnerkę o to, że to jej wina, bo nie jest wystarczająco seksowna albo nie chce zrobić loda, aby postawić go na baczność! Ten problem powinien być rozwiązany raczej poprzez relaks, a nie poprzez zwiększanie poziomu stresu nie tylko u siebie, ale też u swojej dziewczyny.

5. Skupianie się tylko na sobie

Fajny seks łączy ze sobą dwie strony, nie jest wyścigiem o to, kto pierwszy dojdzie i będzie mógł pójść w końcu spać! Skupianie się tylko na swojej przyjemności jest egoistyczne, powoduje frustrację u kobiety i sprawia, że przestaje ona widzieć oparcie w swoim partnerze. W końcu, jeżeli on nie ma nawet ochoty na to, żeby dopieścić jej muszelkę, to czy można zaufać mu w innych kwestiach?

6. “Było Ci dobrze? Miałaś orgazm?”

Pytanie o to, czy kobiecie było dobrze, jest chyba jednym z bardziej irytujących… Jeżeli kobiecie było dobrze, to będzie to widać po jej oddechu, rozpalonych policzkach i zachowaniu. Kobieta nie zawsze osiąga orgazm, nawet jeżeli seks był dla niej przyjemny. Jak się poczujesz, jeżeli usłyszysz w odpowiedzi “Nie miałam orgazmu”? Lepiej zapytać o konkretne ruchy i podpytać, czy podobały się jej pocałunki w szyję albo, czy woli, kiedy jesteś na górze czy na dole.

7. Zbyt agresywne pieszczoty

Kobiece ciało jest usiane strefami erogennymi, są one bardzo wrażliwe na dotyk i pieszczoty. Jeżeli nie chcesz dostać łatki nieczułego kochanka, to musisz pieścić kobietę delikatnie, z wyczuciem i przyśpieszać lub zwiększać intensywność tylko wtedy, kiedy ona daje Ci wyraźny znak, że jej się to podoba. Wytarmoszenie cipki w ramach gry wstępnej większości kobiet nie pasuje i oczekują one raczej delikatnych pocałunków i głaskania, a nie agresywnego wpychania palców.

8. Mężczyźni widzący tylko sutki

Kobiecie cycki są fajne bez względu na kształt i wielkość, ale niektórzy faceci widzą tylko… sutki. Same sutki są bardzo wrażliwe i ich pieszczenie sprawia przyjemność, ale nie można skupiać się tylko i wyłącznie na nich. Jeżeli cały czas na zmianę całujesz, gryziesz i ssiesz sutki, to tracą one swoją wrażliwość, a kobieta zaczyna mieć wrażenie, że karmi piersią, a nie uprawia seks. Lepiej powędruj językiem po całych piersiach, zahaczając o szyję!

9. Ciągłe zmiany pozycji

Życie jest jak rollercoaster? Być może, ale życie łóżkowe powinno być trochę bardziej stateczne. Ciągłe zmiany pozycji naprawdę rozpraszają, a kobieta, zamiast skupić się na rozkoszy, skupia się na tym, aby dobrze się ustawić. Zanim w końcu zacznie odczuwać ponowną przyjemność, to facet znowu próbuje kolejną pozycję z Kamasutry… Jeżeli tak robisz, to po prostu przestań i nie zmieniać pozycji jak w kalejdoskopie!

10. Tłumaczenie się ze swojego rozmiaru

Przepraszanie za rozmiar swojego kutasa to bardzo częsty błąd, który nie powinien mieć miejsca! Zamiast tłumaczyć się zimnem, genami czy czymkolwiek innym, po prostu weź się do działania. Kobiety nie mają linijki w oczach, a twoja kochanka po dobrym orgazmie naprawdę nie będzie się przejmować tym, czy masz 5 czy 15 cm - po prostu zrób dobry użytek z tego, co masz w spodniach!

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?