Wyszukiwarka ogłoszeń towarzyskich Szukaj Divy .pl
Powered by SzukajDivy.pl

Tylko anal

Seks analny to wziąż temat tabu w naszym kraju - mimo, że jak wykazał raport Durexa już ponad 30% osób przyznaje się do takich praktyk. Jednak, gdy poszukamy w internecie dyskusji na temat analu, to z pewności uznamy, że temat nie jest nam obojętny. Na oko można by rzec, że penetracja pupy ma tyle przeciwników, co i zwolenników. Na forach dyskusyjnych toczą się zażarte dyskusje, w których to zderzają się ze sobę dwa przeciwległe fronty. Opinie wahają się od skrajnego obrzydzenia czy braku zrozumienia, aż do fascynacji analnymi praktykami.

Jednak, jeśli już ktoś przyznaje się do praktykowania seksu analnego, to na ogół traktuje to jako pewien dodatek do innych praktyk. W internecie można znaleźć bardzo dużo opini, w których reklamuje się seks analny jako "ciekawe urozmaicenie, coś co może uatrakcyjnić dotychczasowe życie intymne. Większość miłośników ciasnego otworka nadal uprawia klasyczny seks, a po anal sięgają - jak sami deklarują - tylko gdy najdzie ich na to ochota. Zdaje się, że taką wypowiedź można szczególnie czesto spotkać u kobiet.

Okazuje się, że istnieje wąska grupa ludzi, dla których seks analny jest na tyle wyjątkowy, że całkowicie rezygnują z waginalnych stosunków, na rzecz zabawy z dupcią. Co więcej, są wśród nich nawet kobiety. Społeczność, choć narazie bardzo mała, znalazła swoje miejsce w internecie na stronie analonlylifestyle.com.

Na stronie - oprócz standardowych dyskusji na temat seksu analnego (czyli np. porady na temat nawilżenia, wymiana doświadczeń, dywagacje o orgazmie analnym itp.) - można poznać ludzi, którzy z własnej woli zrezygnowali z klasycznego (tzn. waginalnego) seksu na rzecz penetracji dupci. Można tam spotkać nawet małżeństwa, które od lat uprawiają jedynie seks analny. Istnieje również specjalny dział, gdzie ludzie opowiadają o tym, w jaki sposób stali się 'analonly'.

Mimo, że forum jest w języku angielskim, ma z założenia zasięg ogólnoświatowy. Można tam spotkać osoby o różnych narodowościach. Na forum znajdziemy Amerykanów, Anglików, Francuzów, Hiszpanów czy Kanadyjczyków. Okazuje się, że Polacy również zdążyli odnaleźć wspomnianą stronę.

Podsumowując, jeśli od dawna fascynował Cię ciaśniejszy otworek, ale podczas przeglądania opinii pełnych braku zrozumienia czy wręcz wylewu nienawiści (napotkanych np. w internecie) zastanawiałeś lub zastanawiałaś się czy na pewno z Tobą wszystko w porządku, to na tym forum z pewnością poczujesz się jak wśród swoich.

Dodaj komentarz:

Twój pseudonim
Treść
Jak miał na imię Adam Mickiewicz?